Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ДРУКАРНЯ ПРЕМ’ЄР ГРУП: УСПІШНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ АУДИТ FSSC 22000

08.02.2022

 

Компанія Прем’єр Груп працює на ринку більше 25 років. А це показник стабільності та розвитку, що в свою чергу доводить виробничий процес до мистецтва, мистецтва виготовлення готової продукції для клієнтів. Фахівцями компанії створюється ексклюзивна та вишукана етикеткова та картонно-пакувальна продукція.

 

Сучасний ринок перенасичений брендами, які якісно один від одного практично не відрізняються. Нові бренди виділяють дедалі більші бюджети на інформування споживачів.

 

Упаковка давно перестала бути лише засобом захисту товару. Сьогодні це ефективний маркетинговий інструмент, який відіграє важливу роль у комунікаціях зі споживачем, а значить відповідає і за просування продукту. До зовнішнього вигляду та якості індивідуальної упаковки пред'являються підвищені вимоги і з боку маркетингу щодо просування різних груп товарів на ринок та проведення різних маркетингових акцій, і з боку якості та безпечності продукції. З метою гарантії безпеки та якості продукції на підприємстві впроваджено інтегровану систему менеджменту, засновану на стандартах ISO 9001 та ISO 22000 (HACCP), які є одними з найсучасніших інструментів управління якістю та безпекою. Система управління якістю згідно з ISO 9001 впроваджена та сертифікована з 2009р. У 2020 році підприємство успішно пройшло сертифікаційний аудит FSSC 22000.

 

ТзОВ «Прем’єр Груп» виконує повний цикл послуг на ринку промислової поліграфії. Поставивши перед собою завдання – створювати технологічно складні вироби, друкарня досягла цілі – на сьогоднішній день, створюються ексклюзивні та вишукані етикетки, які складно повторити конкурентам.

 

Застосування технологічних процесів, таких як: офсетний та трафаретний друки, тиснення фольгою, конгрев, різноманітне лакування, нанесення голограм і фігурна висічка, склейка вдало підкреслять індивідуальні характеристики продукту.

 

 

Джерело: Прем’єр Груп