Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PAPERBARRIER SEAL ОТРИМУЄ НАГОРОДУ EMMI GROUP’S FAIR INNO PACK

07.08.2023

Coveris Group, яка спеціалізується на гнучкій упаковці з полімерів та паперу, отримала нагороду за свій продукт PaperBarrier Seal на конкурсі Fair Inno Pack швейцарської Emmi Group. З 80 поданих концепцій упаковки 32 роботи від 38 різних постачальників пройшли до другого раунду. Зрештою експертне журі, зібране Emmi, відзначило концепцію PaperBarrier Seal від Coveris разом із сімома іншими продуктами.


Компанія Coveris розробила паперову упаковку, придатну для вторинної переробки, яка, як і звичайна полімерна упаковка, має високу бар’єрну функцію проти вологи, кисню, жирів і мінеральних масел. Пропагуючи економіку замкнутого циклу, Coveris PaperBarrier Seal використовує існуючі потоки переробки та переробляється як папір.

 

Компанія Emmi Group, провідний виробник високоякісних молочних продуктів, запустила конкурс Fair Inno Pack, щоб просувати та заохочувати інноваційні ідеї екологічних пакувальних рішень. Еммі активно співпрацює з різними швейцарськими організаціями для просування економіки замкнутого циклу, зокрема Drehscheibe Kreislaufwirtschaft і PRISMA, де Еммі є одним із засновників. За допомогою конкурсу Fair Inno Pack Emmi прагне підвищити обізнаність про стійку економіку замкнутого циклу та активізувати співпрацю з провідними пакувальними компаніями, такими як Coveris.

 

Наступними кроками Coveris і Emmi Group будуть поглиблення партнерства та тісна співпраця для подальшого розвитку сімейства продуктів PaperBarrier Seal.

 

Джерело: Coveris