Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НАЙЛЕГША В СВІТІ ПИВНА ПЛЯШКА

23.06.2021

Компанія AB InBev розробила найлегшу в світі пивну пляшку з довгою шийкою для промислового виробництва.


Як зазначає компанія, якщо використовувати цю пляшку в річному виробництві продукції її брендів в Європі, це було б еквівалентним такому скороченню викидів CO2, як при зникненні щорічно з доріг 62 тис. автомобілів.

 

Компанія і власник таких брендів, як Budweiser, Stella Artois, Corona, Beck's і Leffe, зменшила вагу своєї стандартної пивної пляшки з довгою шийкою з 180 до 150 г, скоротивши викиди CO2 з кожної пляшки на 17%.

 

Оскільки упаковка складає в середньому 50% вуглецевого сліду продукції компанії, такі інновації є важливою частиною цілей AB InBev в галузі сталого розвитку, які включають скорочення викидів CO2 по всьому ланцюжку створення вартості на 25% до 2025 р

 

Ця перша в світі легка пивна пляшка, розроблена в Глобальному центрі досліджень і розробок GITEC в Льовене (Бельгія), поєднує в собі різні технології створення більш екологічних пляшок, зберігаючи при цьому безпечну упаковку, що забезпечує якість пива.

 

Фредерік Де Грааф (Frederik De Graaf), глобальний директор з розвитку пакувальних технологій AB InBev, сказав: «Зниження ваги наших пляшок є в AB InBev пріоритетом протягом багатьох років, і ця нова, більш легка пляшка - важливий екологічний і технологічний прорив, що дозволяє нам зменшити вуглецевий слід скляної пляшки. Цей успіх є плодом інтенсивної співпраці з нашими зовнішніми партнерами в області скла, які ділилися знаннями і разом працювали над новими покриттями для скла, новими покриттями для форм і зміцненням скла».