Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PACCOR РОЗШИРИТЬ ПОРТФЕЛЬ ПРОПОЗИЦІЙ

21.02.2022

Завдяки новому асортименту формованих волокнистих виробів, упаковки з деревного волокна, PACCOR відповідає на зростаючий попит ринку так само, як і на підвищення екологічної свідомості споживачів. У той же час, як постачальник пакувальних рішень, ще раз підкреслює високі стандарти стійкості. Це стало можливим завдяки новаторській технології виготовлення упаковки з формованого волокна на основі целюлози, на користь якої говорить кілька вагомих аргументів: поновлювана, здатна до переробки, біорозкладна або компостована сировина легко доступна у всьому світі.

 


Технологія, запропонована PACCOR, та її виробництво в Європі зменшать викиди CO2 та підтримають зусилля щодо зменшення залежності від нафти.

 

У той же час PACCOR зосереджується на перспективному потенціалі розвитку матеріалу над яким наполегливо працюють промисловість і дослідники. Середньострокова мета  – забезпечити упаковку з формованого волокна з бажаними функціональними властивостями, такими як максимальна свобода дизайну, висока продуктивність виробництва,  висока міцність і постійна стійкість до води та жиру. Це дозволить досягти вирішення конфлікту цілей між упаковкою, яка має відповідати функціональним та економічним аспектам, з одного боку, та екологічним, біологічними та етичними вимогами, з іншого.

 

«Дослідження показують, що рішення для упаковки з rPET та лотків з деревного волокна мають однаково низький потенціал глобального потепління (GWP). У той час як лотки rPET кращі, ніж їх альтернатива з волокна з точки зору цілісного впливу на навколишнє середовище, насамперед через меншу вагу, ми повинні мати на увазі, що технологія виготовлення з волокна все ще знаходиться на стадії зародження, і можна очікувати подальшого покращення її екологічних характеристик», – підкреслює Андреас Шютте (Andreas Schütte), генеральний директор PACCOR. «Крім того, технологія виготовлння з волокна виявляється дуже перспективною для досягнення циркулярної економіки та відновлення природного капіталу, оскільки матеріал на біологічній основі може бути повернутий в біосферу. Тому в PACCOR ми бачимо цю технологію як чудове доповнення до більш зрілих рішень з rPET для досягнення повної циркулярної економіки для упаковки для харчових продуктів», – підсумовує він.

 

«Ми раді, що підписали перші контракти з клієнтами. Попит на ці екологічні продукти дуже високий», – додає Ніколас Лоренц (Nicolas Lorenz), комерційний директор PACCOR. «Упаковка з формованого волокна пропонує нашим клієнтам максимальну свободу дизайну та безліч варіантів декорування», – каже він.

 

Джерело: PACCOR