Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ORKLA ТА IRPLAST ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ІНІЦІАТИВИ SABIC TRUCIRCLE™

04.11.2020

SABIC, світовий лідер у хімічній промисловості, оголосив 28 жовтня 2020 р., що Orkla, диверсифікований власник скандинавського бренду у торгівлі продуктами, закусками, продуктами харчування для спорту та їжі від бізнесу до споживача (B2C) інгредієнтів, випустила першу упаковку чіпсів із сертифікованим полімерним поліпропіленом (PP), що відновлюється, з асортименту TRUCIRCLE ™ компанії SABIC. Стійкий матеріал отриманий з талової олії, залишкового продукту з північної лісової промисловості, і перетворюється на біаксіально орієнтований поліпропілен (BOPP) компанією IRPLAST, головним італійським вертикально інтегрованим виробником спеціальних плівок S-BOPP та конвертором друкованих термоусаджувальних BOPP рулоннихі етикеток та стрічки PSA. У пакетах для чіпсів Orkla матеріальне рішення допомагає зменшити вуглецевий слід ланцюжка створення вартості трьох партнерів удвічі порівняно з використанням традиційних невідновлюваних пластмас.

«Ми хочемо полегшити споживачам екологічно свідомий вибір», - говорить Сара Мальмстрем, менеджер зі сталого розвитку в Orkla Confectionery & Snacks. «Упаковка є важливою частиною всієї нашої продукції, і, зокрема, полімерна упаковка може мати значний вплив як на навколишнє середовище, так і на клімат. Ми пишаємося тим, що першими на шведському ринку фасуємо чіпси у пакети, виготовлені з полімерів на основі біовідновлюваної сировини», - додає вона.

 
На відміну від порівнянної плівки BOPP із традиційного викопного палива, кожен кілограм відновлюваної упаковки NOPP викидає з навколишнього середовища понад 2 кг викидів CO2. Перший набір нових упаковок Orkla у гнучкій плівці NOPP включає 275 гр пакети з смакомгриля, сметани та цибулі, кропу та цибулі та солоних чіпсів, і помітно відображає споживачам зниження CO2 на 50 %. Orkla Confectionery & Snacks Sweden має намір поступово вводити подібні пакети для всіх своїх закусок.