Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ SIG

04.10.2023

До 2030 року компанія SIG планує розробити повнобар’єрну безалюмінієву структуру для асептичної упаковки з принаймні 90% вмістом волокна. Проміжна ціль – не менше 85% до 2025 р.


Збільшення сертифікованого FSC™ (Forest Stewardship Council™) вмісту волокна в асептичній картонній коробці та розширення кількості рішень, які не містять алюмінію, є ключовими елементами стратегії SIG щодо досягнення більшої придатності картонної упаковки до вторинної переробки.

 

Це підтримує кінцеві амбіції SIG щодо можливості переробки картонних упаковок у будь-якій точці світу, що особливо актуально для ринків, де недостатньо розвиненої інфраструктури переробки.

 

Семюель Сіґріст (Samuel Sigrist), генеральний директор SIG: «Наші картонні упаковки мають низьку енергоємність, виробляються з використанням 100% відновлюваної електроенергії та складаються переважно з відновлюваних ресурсів лісу. Тепер ми хочемо піти ще далі, збільшивши збір і переробку картонних коробок за допомогою існуючих систем переробки картонних коробок для напоїв і через потоки паперу. Збільшення частки вмісту волокна в асептичній картонній упаковці відкриває цю можливість і узгоджується з більш широкою тенденцією використання паперу в пакувальній промисловості. FSC-сертифікований поновлюваний картон, який використовується в наших упаковках, гарантує, що ми просуваємо відповідальну практику лісового господарства, яка надає пріоритет збереженню біорізноманіття».

 

Пакувальна промисловість і суспільство в цілому повинні перейти до економіки замкнутого циклу, оскільки ресурси нашої планети обмежені та її здатність поглинати відходи теж обмежена. Зростаючий попит споживачів на більш екологічну упаковку є важливим фактором, який спонукає компанії, що займаються виробництвом продуктів харчування та напоїв, переходити на все більш екологічну упаковку.

 

Нові зобов’язання SIG є важливим кроком на шляху компанії до створення кращої упаковки. Упаковка, яка дає людям і планеті більше, ніж бере. Це означає видалення з атмосфери більшої кількості вуглецю, ніж викидається протягом життєвого циклу упаковки. Це також означає використання упаковки, яка виготовляється з нескінченно поновлюваних або перероблених матеріалів і яку можна повністю та легко переробити в будь-якій точці світу.

 

Джерело: SIG