Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SACMI окреслює майбутнє

04.01.2020

Стійкість, інноваційність та гнучкість є основою діяльності компанії SACMI, яка в останні місяці демонструє нові технічні рішення, що сприяють розвитку на ринку тенденцій та відповідають новим стандартам у полімерній галузі.

SACMI планує не менше ніж за чотири роки виконати положення директиви ЄС, що забороняє використовувати деякі одноразові полімерні вироби (чинна з 2024 року). Так на відміну від традиційних ковпачків, SACMI розробила ковпачок, який  залишається прикріпленим до пляшки після її відкриття.
Більше того, SACMI працює з сертифікованими міжнародними органами щодо стандартизації нової шийки пляшки 26 мм, легшої, ніж поточна на 28 мм. Знову ж таки, увага приділяється підвищенню екологічної стійкості та економії матеріалів для виробників.

SACMI розглядає стійкість як ключову для майбутнього пакувальної галузі. Ось чому компанія надає клієнтам у всьому світі підтримку у вигляді випробування сучасних засобів та обладнання в сертифікованій міжнародними власниками брендів лабораторії Closures R&, де всі рішення ретельно перевіряються до їх впровадження. 

Вирішений для задоволення потреб виробників напоїв у 2020 році, SACMI доповнює свою лінійку Closures-PET разом із IPS. Комплексна система виробництва ПЕТ-заготовок IPS може використовувати не тільки первинний  матеріал, але і  до 100% rPET або перероблені пластівці в кількості до 50%.
SACMI єдина в світі компанія, здатна забезпечити технологічні та заводські інженерні рішення для кожного етапу пакування напоїв, розробивши цілий ряд інновацій для виготовлення пляшок, фасування напоїв та маркування. Наприклад, нове обладнання для етикеток SACMI FLEXI забезпечує всі можливі вимоги щодо маркування пляшок або контейнерів.

До них належить FLEXI CUBE - модульна платформа, яка дозволяє виробникам працювати ефективно та паралельно в різних технологіях та системах маркування, з високим рівнем універсальності та зручності використання на відміну від будь-яких інших на ринку. SACMI користується значним успіхом у пакуванні спиртних напоїв, вина, в секторах, де часто змінюється формат етикеток.

Обладнання FLEXI СUBE максимізує ефективність етикетування  (самоклеючі, розплави, холодний клей) із продуктивністю до 25 тис. одиниць /год. Більше того, його модульна структура дозволяє легко отримати доступ до важливих деталей машини, що робить технічне обслуговування швидким та легким.
SACMI в останні роки підвищила кількість та якість післяпродажних послуг, використовуючи найбільше інформаційних технологій. Завдяки відділу обслуговування клієнтів та плавній командній роботі з місцевим відділенням, спеціалізований сервісний центр SACMI надає місцеву та цілодобову віддалену допомогу клієнтам у будь-якому місці та в будь-який час.

Джерело: SACMI