Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВІ МАТЕРІАЛИ ВІД GREINER PACKAGING

09.11.2020

Використання переробленого матеріалу відіграє все більшу роль у пакуванні харчових продуктів. Але які з них є на ринку, де все ще є проблеми і знаходяться в розробці? Greiner Packaging з Австрії надає сучасний огляд.

Як і багато інших компаній, компанія Greiner Packaging вже деякий час використовує вторинні матеріали г-PET і г-PP для виробництва полімерної упаковки. Однак мова йде не про матеріал сам по собі, а про рішення щодо стійких матеріалів, пристосоване до замовника.


Дозвіл наконтакт з їжею часто відсутній

Хоча PP та PS на сьогоднішній день є найбільш широко використовуваними матеріалами в німецькій упаковці для молочної продукції, відсутність перероблених матеріалів все ще відчувається.


r-PET для упаковки молочної продукції

PET має хорошу доступність завдяки існуючим потокам пляшок. Однак через свої властивості матеріалу він в основному непридатний для упаковки для молочної продукції, зокрема. Існують особливі вимоги до високотемпературної стерилізації (ВТС) із температурою до 120 ° C, яку PET повинен витримувати.

Тому Greiner розпочав перші випробування на використання r-PET HTS в упаковці для молочних продуктів. На сьогодні r-PET є єдиним схваленим матеріалом для харчових продуктів, тоді як r-PS та r-PP все ще перебувають на етапі випробувань та затвердження. Тому важливо забезпечити молокозаводи r-матеріалом, який витримує виробничі процеси. Для упаковки Greiner CPET не є рішенням для ринку молочних продуктів, оскільки цей матеріал витримує гарячу стерилізацію до 240 ° C. Однак недоліком є те, що речовини, що містять зародки, ускладнюють переробку. Важко встановити замкнені цикли.


Механічно перероблений матеріал проти хімічно переробленого

Механічний r-матеріал має кращий відбиток СО2 , тоді як хімічна альтернатива також робить забруднені цінні матеріали або композиційні матеріали придатними для переробки. Хімічний процес є дещо складнішим, але якість матеріалу порівнянна з первинним матеріалом. Експерти вважають, що хімічно перероблений матеріал незабаром буде офіційно класифікований як вторинний матеріал.

Перші високотемпературні стабільні розчини для упаковки r-PET для молочних продуктів

Механічно перероблений PET доступний у відносно великих кількостях. Тому нові пластмасові вироби можна легко виготовити із 100% механічно переробленого PET та використовувати у харчовій галузі. На даний час проводяться випробування для молочної галузі, щоб побачити, як PET може витримувати температуру до 120 ° C під час високотемпературної стерилізації (ВТС).
Основне питання тут полягає в тому, як існуючий процес стерилізації сумісний з H2O2. Мета полягає в тому, щоб молочним заводам не потрібно було вносити будь-які зміни в процес наповнення, використовуючи перероблений матеріал, такий як r-PET. Greiner Packaging інтенсивно працює над рішенням разом із замовниками молочних продуктів, і ми можемо сподіватися на позитивні результати випробувань.

На даний момент r-PP затверджено лише в непродовольчому секторі

З іншого боку, механічно перероблений PP на даний час дозволяється використовувати лише для упаковки для непродовольчої продукції. Хімічно перероблений PP підходить для контакту з продуктами харчування, але не дуже доступний, оскільки немає великих потоків переробки PP. На даний момент компанія Greiner Packaging бере участь у проєкті, метою якого є отримання дозволу для використання r-PP для упаковки для харчових продуктів від механічної переробки.

Перша серія тестів з упаковкою r-PS для йогурту у Швейцарії

Як матеріал, що переробляється хімічно та механічно, r-PS (полістирол) також все ще є мало доступним. Тут також слід спочатку встановити потоки переробки. Але завдяки своїм високим значенням чистоти PS вже довів свою чудову придатність для механічної переробки в попередніх випробуваннях. Початкові випробування у Швейцарії тепер показали, що Greiner Packaging вже здатна виготовляти упаковку для йогурту із 100% матеріалу r-PS .
У проєкті з компанією M-Industry вперше 100% механічно перероблений PS був поєднаний із 100% переробленим картоном. Все тестували на типових швейцарських упаковках йогурту K3. Результати були багатообіцяючими: жоден з показників не мав відхилень. У Швейцарії вже проводиться сертифікація r-PS для упаковки для йогурту.

Джерело: Greiner Packaging