Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НАЦІОНАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР ОБОРОТНОЇ ТАРИ – КОМПАНІЯ ПАЛЛЕТНИЙ ДВІР ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 15-РІЧЧЯ

15.10.2020

Постійний курс на розвиток 

Чути споживача, розуміти куди рухається ринок та враховувати тенденції – невід`ємна складова сталого розвитку. Відповідати очікуванням клієнтів – означає бути в тренді. CRM-системи та IP-телефонія стали невід’ємною частиною якісно наданих послуг та джерелом внутрішніх аналітик.

Конструкція дерев’яних піддонів не змінюється роками, а культура споживання та постачання палет постійно еволюціонує. Нами обрано шлях розвитку, тому на сьогоднішній день ми надаємо комплекс сервісів з оборотної тари а саме:

  • виготовлення дерев’яної тари
  • постачання нових та вживаних палет
  • викуп піддонів
  • ремонт тари.

 

Комплексні рішення – девіз компанії та її конкурентна перевага, яку вже змогли оцінити сотні українських підприємств, національних корпорацій та торгівельних мереж, а також наші європейські партнери. Легкість, експертність та оперативність – головні якості наших співробітників та компанії в цілому. Нас радять наші клієнти, з багатьма з них ми співпрацюємо більше 10 років.

 

Ми стаємо ближчими!

На сьогоднішній день компанія надає сервіс обігової тари в м. Київ та області, а також в Чернігівській, Черкаській, Сумській, Полтавській, Вінницькій та Житомирській областях.

 

Більше цікавої та корисної інформації на офіційному сайті компанії https://palletdvor.com.ua