Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Mondi здобула дві нагороди за стійку упаковку для продуктів харчування

05.10.2020

Mondi, провідний світовий виробник упаковки та паперу, був визнаний цьогорічною австрійською премією Green Star Packaging Awards за дві останні інновації в галузі стійкої упаковки, розроблені з використанням підходу, орієнтованого на клієнта, EcoSolutions:

Performing - упаковка на паперовій основі зі спеціальним бар’єрним покриттям для захисту скибочок сиру
Найбільший австрійський рітейлер REWE спільно з Mondi випустив більш стійкий лоток для сиру для органічної торгової марки Ja! Natürlich. Монді розробив спеціальний крафт-папір Advantage Formable Brown для заміни жорстких полімерних лотків. Унікальні характеристики розтягування означають, що його можна сформувати у неглибокий лоток, посилений спеціальним бар’єрним покриттям.
Ця технологія PerFORMing поєднує 80% паперу, відновлювану та вторинну сировину, з 20% бар’єрним покриттям. "Прийняття цього пакету дозволило REWE зменшити кількість використовуваних полімерів на 70%, а вуглецевий слід - на дві третини", - сказав Марко Шустер, головний операційний директор Mondi Functional Paper & Films.

Повністю вторинна термоформувальна полімерна плівка для м’яса

Монді зміг винаходити упаковку для австрійського виробника м’яса Hütthaler. Тара була розроблена придатною до переробки при збереженні оптимальних бар’єрних властивостей та заміни попередньої, менш стійкої упаковки.
«Спільно з Hütthaler ми розробили монофільний плівковий розчин для термоформування, який можна повністю переробити, який забезпечує бар’єр для захисту харчових продуктів. Нова плівка відповідає високим харчовим стандартам, зберігає термін придатності, а також допомагає Hütthaler заощадити на зборах за утилізацію завдяки своїй переробці», - сказав Андреас Коппіц, керівник компанії Mondi's Consumer Flexibles.

Шустер і Коппіц від імені своїх команд висловили, як вони пишаються тим, що здобули ці нагороди. Обидва продукти підкреслюють прихильність Монді розробляти стійкі рішення.


Джерело: Mondi