Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Mondi модернізує свій фонд паперових мішків в Угорщині

03.07.2020

Mondi, провідна світова група з виробництва  паковання та паперу, успішно завершила впровадження нової сучасної машини для виготовлення паперових мішків на своєму майданчику Nyíregyháza в Угорщині. Машина - Windmöller & Hölscher AD 8320 / AM 8115 - дозволяє виробляти нову лінійку складних паперових мішків для упаковки харчових продуктів. Компанія зможе виробляти більше 130 млн мішків щорічно.

   

Завод Mondi Nyíregyháza, на якому працюють більше ста чоловік, обслуговує ринок Угорщини, Румунії, Австрії та Болгарії у багатьох галузях та секторах. Він виробляє промислові паперові мішки (відкриті горловини та мішки з клапанами) для таких застосувань, як цемент, будівельні матеріали, кормове насіння, хімікати та фармацевтичні препарати.

"Наша мета - максимально задовольнити потреби наших клієнтів, тому ми зосередилися на підвищенні якості та гігієнічних норм заводу, щоб можна було виробляти високоякісні та складні паперові мішки для їжі. Ця інвестиція означає, що ми можемо підвищити нашу операційну ефективність, а також запропонувати нашим клієнтам менші терміни доставки. Наші амбіції відкрити цю лінію не зменшились, незважаючи на початок пандемії. Працюючи з дотриманням необхідниїх заходів щодо охорони здоров'я та безпеки, я дуже пишаюся рішучістю своєї команди виконати цей проєкт та запустити цей складний асортимент продукції ", - сказав Петер Сабо, керуючий директор Mondi Bags Hungária.

Завдяки цим інвестиціям у розмірі 7 млн євро, увесь план та облаштування заводу Nyíregyháza було перероблено за чотири місяці, включаючи приміщення для зберігання, площу для друкарської машини, склад та приміщення для зберігання фарб для підвищення експлуатаційної ефективності та безпеки.

Зараз завод перебуває у процесі пошуку сертифікатів щодо аналізу небезпеки та критичних контрольних точок (HACCP) до кінця цього року для обслуговування харчової, кормової та насіннєвої промисловості мішками, які відповідають їх високим стандартам якості та гігієни.

Джерело: Mondi