Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MONDI РОЗШИРЮЄ АСОРТИМЕНТ УПАКОВКИ MailerBAG

30.06.2021

Mondi, світовий лідер у виробництві упаковки та паперу, збільшує потужність своєї лінійки MailerBAG на паперовій основі для подальшої заміни полімерної упаковки для електронної комерції рішенням, що підлягає вторинній переробці, виготовленим із відповідальних джерел відновлюваних матеріалів.


Інноваційний MailerBAG тепер доступний у трьох конструкціях, при цьому версія з плоским дном доповнює існуючий асортимент мішків із защемленим та складеним дном, оскільки кожна пропонує споживачам зручну упаковку з безліччю переваг. Це включає легке закриття для упаковки, розширюваність для великогабаритних товарів та легку функцію повторного закривання. Пакети виготовляються з крафт-паперу, що відновлюється, і повністю підлягають повторному використанню та переробці. Сумки MailerBAG захищають продукцію, не транспортуючи занадто багато повітря, тобто менше місця для зберігання та транспортування завдяки їх гнучким властивостям. Їх можна використовувати та відправляти по всьому світу.

 

Mondi інвестує у свої європейські потужності для вдосконалення та розширення своїх послуг для споживачів, збільшуючи виробництво MailerBAG до приблизно 350 млн мішків на рік, реагуючи на потужне зростання та попит споживачів на гнучку упаковку для електронної комерції. Пристосовуючись для заміни стандартних полімерних поштових пакетів, це збільшення виробництва може замінити приблизно 7 тис. т. полімерів на рік.

 

Тьєррі Де-Влемінк, керівник проєкту MailerBAG, Mondi каже: «Глобальний ринок упаковки для електронної комерції коштував $ 49 млрд [1] у 2020 році, і, як очікується, він буде продовжувати сильно зростати, стимулюючи попит на стійкі гнучкі рішення для упаковки. Роздрібні торговці та постачальники справедливо стурбовані впливом цього на навколишній світ. Метою Mondi завжди є створення пакувальних рішень, які є стійкими за дизайном і працюють для споживача, замовника та навколишнього середовища - лінійка MailerBAG робить це, пропонуючи стійку та просту у використанні альтернативу».
[1] Smithers Pira

Джерело: Mondi