Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MONDI ДОПОМАГАЄ КЛІЄНТАМ ПЕРЕЙТИ НА МІЦНУ ГОФРОУПАКОВКУ

01.02.2022

Гофроупаковка для важких навантажень може використовуватися для безпечного, ефективного та більш екологічного транспортування різноманітних великих або важких промислових і споживчих товарів тривалого користування.


Як один з найбільших виробників міцної гофрованої упаковки в Європі, команда Mondi з великим досвідом допомагає клієнтам розробляти індивідуальні рішення, які повністю підлягають переробці.

 

Нещодавно придбані турецькі заводи підсилили здатність Mondi обслуговувати ширший спектр галузей промисловості та географії.

 

«Всі великі речі повинні поставлятися в смарт-пакетах» – це гасло нової маркетингової кампанії Mondi для його міцних (HD) рішень із гофрування. Mondi є провідним європейським постачальником екологічно чистих гофрованих рішень HD із заводами в Німеччині, Польщі та Туреччині, які створюють упаковку для таких різноманітних галузей, як автомобільна, хімічна, машинобудівна, металева, сонячна енергія, важкі споживчі товари тривалого користування, техніка, домашня промисловість. будівництво та оздоблення, спорт та відпочинок.

 

Mondi досягає значних успіхів у плані інтеграції своїх нових турецьких заводів із виробництва гофру в Бурсі, Корумі та Гебзе зі своїми заводами в Німеччині (Ансбах) та Польщі (Сімет) після придбання Olmuksan у 2021 році. В останні роки Mondi інвестувала в нові потужності, технології та обладнання на заводах у Ансбахі та Сіметі, які зараз є одними з найбільших у Європі найсучасніших потужностей із повним набором послуг. Mondi Olmuksan є одним із провідних гравців у секторі HD в Туреччині, що ще більше розширює можливості групи для обслуговування більш широкого кола галузей і географічних регіонів.

 

Mondi підтримує клієнтів у переході на гофроупаковку HD, тісно співпрацюючи від початкового аналізу до проєктування та впровадження. Нові центри взаємодії з клієнтами ThinkBox від Mondi надають спеціальний простір для співпраці та розробки рішень у HD та промисловому сегменті. Клієнти виграють від спеціально розроблених легких рішень, які ідеально підходять для виробів дивної форми або важких виробів, одночасно збільшуючи кількість предметів в упаковці та максимізуючи використання обмеженого вантажного простору.

 

 

Джерело: Mondi