Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА PROTECTOR BAG EXPANDFORM ВІД MONDI

14.08.2023

Mondi, світовий лідер екологічної упаковки та паперу, отримав нагороду German Packaging Award 2023 у категорії «заміна матеріалів» за Protector Bag ExpandForm.


Розроблена у співпраці з Megaflex Schaumstoff, сімейним виробником гнучких пінопластів, матраців і спальних речей, упаковка Protector Bag ExpandForm замінює існуючу полімерну упаковку для пакування матраців на гнучкі паперові пакети, які можна переробляти.

 

Інноваційна упаковка не тільки допомагає зменшити кількість полімерних відходів, але й забезпечує оптимальний захист продукту під час транспортування та зберігання згорнутих матраців. Її унікальний дизайн і чудова міцність забезпечують надійний захист, збереження форми та захист матраців під час транспортування.

 

Чудове партнерство між Mondi і Megaflex Schaumstoff забезпечило плавний перехід і впровадження нового рішення лише з деякими налаштуваннями пакувального обладнання. До кінця 2023 року Megaflex планує перевести весь асортимент рулонної упаковки матраців на паперову упаковку, яка вже використовується, наприклад, Bett1 для упаковки своїх дитячих матраців.

 

Макс Мельцер (Max Melzer), розробник відділу продажів Protector Bags, Mondi, каже: «Для нас велика честь отримати німецьку нагороду Packaging Award за наш Protector Bag ExpandForm. Ми в Mondi прагнемо просувати інновації та сталість у пакувальній галузі.»

 

Джерело: Mondi