Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МІКС ЕКОЛОГІЧНОСТІ ТА ЗРУЧНОСТІ

30.06.2023

Mondi, світовий лідер екологічної упаковки та паперу, представляє SolmixBag, водорозчинний мішок для будівельної галузі.

 

SolmixBag — це одношаровий паперовий мішок, створений для зберігання та транспортування сухих будівельних матеріалів, таких як цемент і сухі будівельні суміші. Він розроблений для розчинення при контакті з водою під час процесу змішування — волокна упаковки просто інтегруються з продуктом під час його змішування. Це усуває відходи, зменшує витрати на управління відходами паперу та мінімізує пил на будівельному майданчику, оскільки мішок просто поміщається в змішувач без необхідності відкривати його спереду.

 

Мішок виробляється власними силами завдяки унікальному інтегрованому ланцюжку створення вартості компанії: SolmixBag створено з водорозчинного крафт-паперу Mondi, використовується на 20% менше паперу, ніж у стандартних двошарових паперових пакетах. Рішення може працювати на існуючих фасувальних машинах і доступне в стандартних розмірах, пропонуючи клієнтам плавний перехід від існуючих рішень. SolmixBag забезпечує таку саму міцність і термін придатності, як і його попередники, з гарними результатами друку для якісного, помітного вигляду на полиці.


Mondi працював зі своїм давнім клієнтом Baumit, щоб вивести SolmixBag на ринок сухих бетонних сумішей. Дві організації тісно співпрацювали протягом усього процесу розробки продукту та прагнуть підтримувати всю будівельну галузь, яка намагається зменшити відходи.

 

Фердинанд Мук (Ferdinand Muc), міжнародний менеджер із роботи з ключовими клієнтами Mondi, каже: «Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами в промисловості будівельних матеріалів, щоб уникнути пилу і утилізації відходів, що приносить користь як навколишньому середовищу, так і працівникам на місці. Запуск SolmixBag разом з Baumit — це важливий крок, щоб реально змінити сталість усієї галузі».

 

Пітер Вайсманн (Peter Weißmann), керівник відділу досліджень і розробок сухих будівельних сумішей Baumit Group, каже: «Тісна співпраця з Mondi означає, що ми змогли ретельно перевірити та випробувати ці мішки, і незабаром результати принесуть користь новим групам продуктів. Вплив на сталість величезний. Наші клієнти на будівельних майданчиках сприймають нову технологію завдяки численним перевагам – відсутність відходів і зменшення пилу як дві найважливіші. Було приємно працювати з командою Mondi, їхній досвід в упаковці дозволяє нам допомогти будівельній галузі зробити ефективні позитивні зміни на майбутнє».

 

Джерело: Mondi