Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ СТАНУ ТА ПРОТИМІКРОБНІ РІШЕННЯ ДЛЯ СВІЖОГО М’ЯСА

18.01.2021

Вчені з Центру атомних досліджень Bhabha, Відділу харчових технологій, в Мумбаї, Індія, розробили композитну активну плівку для упаковки харчових продуктів з полівініловим спиртом (PVA) та желатином, що входить до складу екстракту листя амаранту (ALE), для контролю свіжості сирої риби та курячого м'яса.


ALE показав чудову антиоксидантну активність і змінив колір під основним рН завдяки присутності в ньому беталаїнів. Плівка, що містить ALE, демонструвала підвищений захист від ультрафіолетового світла, знижену розчинність у воді та паропроникність, а також мала кращі механічні властивості. Крім того, він надав плівці антиоксидантні, антибактеріальні та інтелектуальні властивості. Застосовуючи для збереження охолодженої риби та курки, плівки затримували ріст мікробів та мінімізували окислювальну прогорклість.


Зразки, упаковані в необроблені плівки, мали термін придатності 3 дні, тоді як зразки в активних плівках зіпсувались через 12 днів. Плівка також продемонструвала видиму зміну кольору від червоного до жовтого при псуванні, що підтверджується збільшенням рН, загального леткого основного азоту (TVBN) та кількості мікробів зіпсованих зразків.