Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MARS ТА HUHTAMAKI ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ІНІЦІАТИВИ SABIC TRUCIRCLE™

10.11.2020

SABIC, світовий лідер у хімічній промисловості, оголосив, що поліпропіленова плівка з двоосною орієнтацією (BOPP) на основі сертифікованого компанією поліпропілену з перероблених використаних пластмас буде введена в фірмову упаковку для домашніх тварин для кормів компанії Mars Incorporated, світового лідера в галузі кондитерських виробів, продуктів харчування та продуктів харчування для домашніх тварин,. Плівкові конструкції BOPP виготовляються компанією Huhtamaki, ключовим постачальником стійких пакувальних рішень для клієнтів по всьому світу. Спільна ініціатива допоможе партнерам реалізувати свої амбітні цілі щодо зменшення обсягів видобутку полімерів та пришвидшити перехід до кругової економіки.

«Сміття полімерної упаковки на наших землях і в океанах є неприйнятним, і в компанії Mars ми прагнемо вирішити цю проблему», - говорить Баррі Паркін, керівник відділу закупівель та сталого розвитку компанії Mars, Incorporated. «Для цього нам потрібно зменшити непотрібну упаковку, переробити решту упаковки та інвестувати, щоб закрити цикл та допомогти розширити систему переробки. Завдяки нашому партнерству з Huhtamaki та SABIC, ми будемо випробовувати та навчатись, поступово збільшувати вміст перероблених полімерів в наших упаковках і, зрештою, допомагати керувати круговими пакувальними системами».


Після успішної пілотної фази в 2020 р. Марс включить сертифікований полімер TRUCIRCLE™ від SABIC в портфоліо для первинної упаковки деяких популярних торгових марок для тварин. Сертифікований матеріал з поліпропілену виробляється шляхом переробки сировини низької якості із використаних змішаних полімерів, які інакше міг би бути призначений для спалення або захоронення на звалищі. Потрібно переробити використаний полімер до молекулярного рівеня за допомогою піролізу. Ця технологія розщеплює використаний полімер, нагріваючи його при дуже високій температурі в безкисневому середовищі, виробляючи піролізне масло. SABIC використовує піролізне масло, отримане після власної вдосконаленої технології переробки, яка входить у виробничий ланцюг, як і сировина на основі викопних матеріалів, для доставки нових матеріалів, які можуть відповідати суворим вимогам до якості, таким як певні гігієнічні стандарти упаковки для харчових продуктів. Отриманий полімер перевіряється та засвідчується згідно зі схемою Міжнародної стійкості та сертифікації вуглецю (ISCC PLUS), яка використовує підхід балансу маси. Сертифіковані вироби SABIC з асортименту TRUCIRCLE пропонують зниження вуглецевого сліду на 2 кг CO2 на кожен кілограм полімеру, виробленого на основі відхилення використаного полімеру від споживання.


«
Наше стратегічне партнерство з Mars і SABIC є прекрасним прикладом того, як співпраця може призвести до проривів, які забезпечують значний прогрес у нашій діяльності до розробки 100 % нашої продукції, що підлягає вторинній переробці, компостуванню або багаторазовому використанню до 2030 р.», - заявляє Шарль Еолме, президент та Генеральний директор Huhtamaki: «Ми повністю прагнемо зіграти свою роль у побудові кругової економіки по ланцюжку створення вартості та співпрацювати з іншими для цього. Наша нова гнучка структура упаковки BOPP із переробленим полімером сертифікованим до контакту з харчовими продуктами є важливою віхою на шляху до досягнення того, що більше 80 % сировини, яку ми використовуємо, буде або відновлюваною, або переробленою».


Подібним чином, поки Mars пілотує використання переробленого полімеру SABIC в Європі в 2020 р., компанія планує збільшити обсяги, використані в 2021 р., з амбіціями щодо інших марок. Mars розглядає це як важливий крок у стратегії стійкості компанії, яка націлена на використання 30 % перероблених полімерів в їх портфоліо упаковки, і на 25 % скорочення використання полімерів до 2025 р.


«Ця успішна співпраця з Mars та Huhtamaki відображає готовність партнерів та спільний новаторський дух до ефективних змін у галузі до справді кругової економіки полімерів», - додає Серджі Монрос, віце-президент з виробництва полімерів та промислових рішень для нафтохімічної галузі в SABIC. «У SABIC ми повні рішучості розробити нові рішення, які відповідають зростаючим вимогам наших споживачів до більш стійких полімерів. Лише завдяки подібним партнерствам ми можемо довести комерційний життєздатний та стійкий внесок передових процесів переробки, щоб допомогти протистояти викликам, з якими стикається наше суспільство сьогодні».

Джерело: SABIC