Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВИЙШОВ ДРУГИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ УПАКОВКА 2022

16.04.2022

 

Ми це зробили.

 

До початку війни робота над другим номером журналу «Упаковка» йшла по плану. Ми готували статті, робили верстку,  дизайн. І до 24 лютого майже 70 % журналу було вже готовим.

 

А ранок 24 лютого поламав всі плани. Навіть ті, хто здогадувався про можливий напад росії, до останнього в це не вірив. І точно ніхто з нас не уявляв як це займатися мирною справою, коли в країні йде війна. Частина нашої команди виїхала за кордон, частина – в інші, більш безпечні регіони України. Ми проаналізували наші можливості і … вирішили випустити другий номер журналу в електронному вигляді і розіслати його безкоштовно на всі пакувальні та харчові підприємства України, а також на нашому сайті дати можливість кожному відвідувачу читати його.

 

За допомогою наших колег – пакувальної асоціації Нідерландів – ми маємо і друковані екземпляри журналу, який був представлений 13-14 квітня на виставці Food Technology в Голандії, а в кінці квітня та початку травня – на виставках Anuga FoodTech в Кельні, WarsawPack в Варшаві та IPACK IMA в Мілані.

 

Ми дуже вдячні нашим українським і закордонним рекламодявцям, які підтримали випуск журналу в такі важкі часи.

 

Більш  детально про зміст журналу ТУТ.

 

ЧИТАТИ ЖУРНАЛ «УПАКОВКА» № 2-2022

 

А ми не зупиняємось. І вже почали готувати наступний номер. Долучайтесь.