Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЛЕГКА, АЛЕ ЗІ ЗНАЧНИМ ЕФЕКТОМ

30.08.2023

5,9 грам – надзвичайно низька вага пляшки ShoulderFlex стала вирішальним фактором для цьогорічного журі Німецької премії упаковки в категорії «Стійкість». Це пояснюється тим, що ShoulderFlex робить вирішальний внесок у зменшення викидів вуглекислого газу фасувальниками води, заощаджуючи матеріал до 50 % порівняно зі звичайними на ринку 0,5-літровими пляшками для води.


Революційний дизайн Krones можна використовувати для виготовлення пляшок, які є екологічно чистими та важать дуже мало, але переваги також очевидні на стадіях виробництва та обробки пляшок. Пляшки мають відмінну здатність штабелюватися навіть без стабілізуючого ефекту нагнітання азоту, із заповненим навантаженням до 40 кілограмів.

 

«Одним із ключових моментів бачення Krones є відповідальне використання пакувальних матеріалів. Це включає в себе розробку екологічно чистих пакувальних рішень , які є не тільки ресурсоекономними, але й практичними. ShoulderFlex повністю відповідає цим вимогам», — пояснюють Мартін Лоїстль (Martin Loistl) і Йохен Форстховель (Jochen Forsthövel ), обидва члени команди розробників. «Незважаючи на меншу кількість ПЕТ, необхідну для їх виробництва, ці пляшки ні в чому не поступаються звичайним, які зараз є на ринку, щодо стабільності та зручності».

 

Джерело: Krones