Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Протокол утилізації для ПП контейнерів

24.06.2020

Trivium Packaging

Протокол оцінки рециркуляції RecyClass для ПП - це керівництво для проведення лабораторного аналізу різноманітних конструктивних особливостей жорсткої упаковки, виготовленої з ПП. Його кінцева мета - встановити рівень сумісності даного продукту із потоком переробки ПП.
«Переробка контейнерів з ПП залишається на низькому рівні, підвищення рівня їх переробки додає до збільшення потенціалу цього потоку і є довгоочікуваним кроком, який слід оцінити, якщо ми хочемо досягти цілей з переробки», - сказав Вернер Крушиц (Werner Kruschitz), голова технічної компанії RecyClass PP.
Метою Протоколу є гарантування переробки ПП-контейнерів, а також підтримка інновацій на ринку ПП. Він пропонує детальну лабораторну процедуру щодо проведення тестів попередньої обробки, екструзії та конверсії. Ці випробування, в свою чергу, продемонструють, чи буде технологія чи продукт, наданий на затвердження, негативно впливати на процес утилізації. Цей Протокол не включає вказівки щодо тестів на сортування.
Ніко Ван де Валле (Nico Van de Walle), менеджер із продуктів та кругової економіки Verstraete IML та представник Технічного комітету PP RecyClass каже: «Це важлива подія, яка прокладає шлях до кругової економіки для ПП упаковки. Він надає власникам торгових марок та виробників упаковки лабораторну процедуру, яка вимірює можливість переробки їх продукції та показує основні моменти вдосконалення.»
З метою створення структурованої та науково обґрунтованої основи для оцінки інновацій із полімерної упаковки, RecyClass продовжує роботу над розробкою керівних документів для інших типів упаковки. Серед уже розроблених є Протокол для ПЕ плівок та HDPE контейнерів. Зміст протоколів переглядається та підтримується Технічними комітетами RecyClass, який збирає експертів з усього ланцюга створення вартості упаковки.
Джерело: RecyClass