Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

EMSUR ПІДТВЕРДЖУЄ СЕРТИФІКАЦІЮ

13.07.2020

Компанія EMSUR (Іспанія) успішно відновила свою сертифікацію FSC®, яка гарантує використання продуктів з добре керованих лісів, які забезпечують екологічні, соціальні та економічні вигоди. Оцінка була завершена минулого місяця відповідно до цілей Глобального плану якості компанії.

Етикетка FSC®, присуджена Радою з управління лісовими ресурсами, - це система лісової сертифікації, яка вивчає походження лісової продукції, що використовується компаніями. Мета цього - гарантувати споживачам, що лісова продукція з етикеткою FSC® походить з лісів, відповідальних за управління.

Існують різні типи етикеток FSC®, які видаються залежно від походження лісової продукції, етапів їх виробництва та способу просування по ланцюжку вартості. Отже, сертифікат ланцюжка зберігання, виданий організацією, є надзвичайно важливим, оскільки він є доказом відповідності державній чи приватній політиці закупівель, яка визначає, як вимогу, поставки екологічно відповідальних матеріалів.

Той факт, що EMSUR отримав цей сертифікат, ще раз підтверджує свою прихильність до стійкості та охорони навколишнього середовища, пропонуючи клієнтам гарантію на джерело сировини, яка використовується для виробництва гнучких пакувальних рішень для харчової промисловості.

Разом з цією сертифікацією важливо виділити нещодавнє оновлення екологічної сертифікації ISO 14001: 2015 на заводі Групи в Мексиці, що визнає її ефективність виробництва та стійкі показники.

Крім того, EMSUR Іспанія та її дочірня компанія COEXPAN, на заводах у місті Beaucouzé, Chantrans та Madrid, нещодавно оголосили про поновлення своєї сертифікації BRC Food Safety Packaging, яка визнає відповідність компаній їх політиці корпоративної соціальної відповідальності та підкреслює їх прихильність працювати до досягнення сталого майбутнього.

Обидві компанії поділяють тверду відданість сприянню сталому розвитку, надаючи продукти, що оптимізують використання природних ресурсів та зменшують їх вплив на навколишнє середовище, одночасно сприяючи збереженню продуктів харчування. Вони зосереджуються на екодизайні та упаковці через все більш стійкі та безпечні рішення.

Джерело: EMSUR