Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КИЇВСЬКИЙ КПК ЗАПУСТИВ ЛІНІЮ З ВИРОБНИЦТВА ЛИТОЇ ТАРИ

11.02.2022

Київський картонно-паперовий комбінат, один із найбільших виробників упаковки в Україні та член Клубу пакувальників, освоїв ще один напрямок екологічної упаковки.

 

Як повідомляється на сайті компаніі, у грудні 2021 року Київський картонно-паперовий комбінат завершив встановлення та тестування нової лінії з виробництва литої тари. Зокрема, на початок 2022 року комбінат активно постачає на ринок литу тару для яєць у форматі 30 шт. Також у процесі тестування знаходиться друга лінія – упаковка для яєць у форматі 10 шт.

 

«Для нас дуже важливим є клієнтоорієнтований підхід. І завдяки запуску нового напряму ми зможемо пропонувати для виробників яєць комплексне рішення щодо упаковки – як литу тару, так і гофроящики підвищеної якості, які традиційно мають особливий попит у даному сегменті, – зазначив комерційний директор напрямку картону та упаковки Київського КПК, Олексій Катишев. – Вважаємо, що це наша конкурентна перевага».

 

Установка двох ліній литої тари для яєць – це лише перший етап масштабного проекту з освоєння цього напряму. «Крім того, ми плануємо покривати потреби наших клієнтів у різних сегментах плодоовочевого бізнесу – виробляти литу тару для яблук, ягід тощо. Це дозволить українським виробникам-експортерам фруктів та ягід якісніше бути присутнім на світовому ринку», – додав Олексій Катишев.