Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ УПАКОВКИ КОМПОНЕНТІВ ВІТРОВИХ ТУРБІН

11.10.2023

Mondi Grünburg співпрацює з NKE, відомим виробником підшипників для вітрових, залізничних і промислових установок, щоб створити нове пакувальне рішення для деталей і компонентів. Зі зростанням попиту на відновлювані джерела енергії вітрова енергетика привернула значну увагу. Складні умови експлуатації вітрових турбін вимагають компонентів, які забезпечують виняткову ефективність і безкомпромісну надійність.

 

Оскільки підшипники кочення преміум-класу продаються в понад 80 країнах, у тому числі на бурхливо зростаючому ринку вітряних електростанцій у Сполучених Штатах, компанія NKE зіткнулася з дедалі більшою кількістю скарг через пошкодження під час транспортування. Гібридний підшипник вартістю тисячі євро та вагою понад 20 кг має внутрішні та зовнішні кільця, виготовлені з високоякісної сталі та керамічних кульок. На жаль, пошкодження часто залишаються непоміченими до встановлення, що призводить до дорогих затримок у виробництві енергії вітру.

 

Розуміючи терміновість, команда Mondi Grünburg, яка складається з консультантів із упаковки та внутрішніх спеціалістів із розробки продуктів, швидко взялася за місію розробки передового пакувального рішення, яке забезпечить оптимальний захист підшипників NKE під час транспортування. Інноваційна конструкція включає в себе односторонні датчики удару, що забезпечують зворотний зв'язок у реальному часі про стан підшипника після прибуття.

 

Що відрізняє цю ініціативу від інших, так це те, що вона була завершена всього за три тижні, оскільки Mondi Grünburg, традиційно відомий постачальником пакувальних рішень для FMCG та промисловості харчових продуктів і напоїв, успішно наважився на важкий сектор. Використовуючи свій досвід у створенні візуально привабливої інтелектуальної упаковки, яка виділяється на полицях, Mondi Grünburg інтегрувала свою досконалість друку в дизайн.

 

Результатом є коробка з офсетним друком із додатковим флексографським друком усередині, що містить чіткі інструкції щодо використання та спрощує обробку, оскільки більше не потрібні супровідні документи. Таким чином Mondi Grünburg розробив преміальну упаковку для промислових товарів, пропонуючи оптимальний захист вмісту, оскільки тепер можна запобігти пошкодженню підшипників під час транспортування. Інноваційний дизайн уже пройшов ретельне тестування та сертифікацію в лабораторії Mondi, лабораторії продуктивності, сертифікованій Міжнародною асоціацією безпечного транспорту (ISTA), щоб гарантувати, що упаковка клієнтів підходить для продукту та захищає його в конкретному ланцюжку поставок.

 

Джерело: Mondi