Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ІНФОРИНОК ПАКУВАННЯ

19.01.2022

Шановні колеги!


Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка» готує новий проєкт – інформаційний електронний бюлетень «ІНФОРИНОК ПАКУВАННЯ» про ринки та дослідження в пакувальній індустрії. Хто постійно читає журнал «Упаковка», той добре знайомий з нашою постійною рубрикою «Маркетологи інформують…», де ми надаємо короткі огляди маркетингових досліджень та звітів.

 

Бюллетень «Інфоринок пакування» випускається в більш розширеному вигляді та для тих, хто потребує оперативної інформації по ситуації на пакувальних ринках в Україні, Європі та по всьому світу. Наші фахівці будуть збирати, аналізувати, систематизувати інформацію від дослідницьких та консалтингових компаній, асоціацій, редакцій журналів та безпосередньо компаній. Формат журналу не дає можливість публікувати всю цікаву та необхідну у вашій роботі інформацію. То ж ми вирішили виділити її в окремий проєкт та робити в електронному вигляді, використовуючи сучасні можливості та тенденції в інформаційному просторі.


ІНФОРИНОК ПАКУВАННЯ (демо версія)В разі зацікавленості з боку компаній та підприємств, бюлетень планується надсилати кожного місяця (крім січня та серпня), об’ємом до 5 сторінок, по передплаті. Вартість одного бюлетеня – 600 грн з ПДВ.

 

Інформація – наша професія.
А той, хто володіє інформацією – той завжди досягає успіху.


ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ