Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ДЕЗІНФІКУЮЧА УПАКОВКА ДЛЯ РУК GEL IN JELLY

23.11.2020

В результаті нових вимог ринку, завдяки яким споживачі стають ще більш уважними та поінформованими, а також профілактичних заходів, які сьогодні є невід’ємною частиною нашої повсякденної рутини, дезінфікуючі гелі для рук стали продуктами для повсякденного використання.

Італійська компанія з упаковки косметики Lumson відреагувала на зростаючий попит на засоби для дезінфекції рук та створила "практичну, нетрадиційну та функціональну" пляшки під назвою Gel in Jelly.


Gel in Jelly складається з кишенькової пляшки об'ємом 30 мл, вкладеної в м'який силіконовий футляр, який можна налаштувати за кольором та логотипом бренду. Завдяки портативному футляру з гачком, Gel in Jelly можна прикріпити до гаманця, рюкзака або пояса. Він сумісний із сумішами, що містять високий відсоток алкоголю. Пляшку також можна поповнити та використовувати повторно. Нарешті, Lumson каже, що пляшка має точне дозування. Система дозування забезпечує точну дозу, а інтуїтивно зрозумілою системою відкривання можна легко керувати навіть однією рукою, щоб полегшити використання в дорозі.