Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РОЗПОЧАТО ПРОДАЖ НОВОЇ КНИГИ

19.04.2021

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР "УПАКОВКА" розпочав продаж нової книги "ПОЛІМЕРНА УПАКОВКА".

 

Автори: Шредер В.Л., Кривошей В.М., Кулик Н.В.
ІАЦ «Упаковка», 2021. 580 с.

 

Монографія присвячена полімерній упаковці, яка впевнено лідирує на пакувальних ринках. Маючи численні конкурентні переваги, полімерна упаковка відповідає як сучасним тенденціям розвитку упаковки, так і вимогам споживачів продукції. Вона безпечна, зручна, інформативна, економічна та екологічна.

 

Книга складається з 11 розділів та охоплює всі складові уявлення про полімерну упаковку: від термінології та властивостей полімерів до видів і типів упаковки, обладнання для її виготовлення, пакування продукції, поліграфічного оформлення та переробки використаної упаковки.

 

Монографія про полімерну упаковку вперше видана українською мовою та стане в пригоді широкому колу фахівців пакувальної індустрії, наукових установ і навчальних закладів.

 

Презентація книги «Полімерна упаковка» відбудеться 4 червня 2021 р. о 12:00 під час Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP (виставка «Пак Експо») за адресою: Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський пр-т, 15, ст. м. «Лівобережна»). ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на презентацію. Вхід вільний.

 

Книгу можна замовити:
тел.: +38 067 232 32 15
upakjour@nbi.com.ua; iacupakovka@ukr.net

або заповнити заявку:

 https://docs.google.com/forms/d/1uOfM56TqpK_UkOT_eC_OyCc72Ifiem0U-epSRA5rD0Q/edit