Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

EggHOME від ЖЦПК

21.12.2020

ЕКО свідомість професіоналів Жидачівського целюлозно-паперового комбінату (ПАТ «ЖЦПК») знайшла своє відображення в нових виробах.

Грунтуючись на сучасних тенденціях, ПАТ «ЖЦПК» відновив виробництво яєчних лотків в оновленому форматі на сучасному автоматичному обладнанні з продуктивністю близько 50 млн. шт на рік.

В результаті спільних зусиль в листопаді 2020 року на Жидачівському комбінаті стартувала унікальна розробка яєчного лотка «EggHOME». Завдяки конструктивним особливостям виробничої лінії була досягнута міцність і жорсткість лотка.

Сформована комплексна та вигідна пропозиція для надійного пакування і транспортування яєць: лотки на 30 яєць розміщені в спеціально розробленому гофроящику.

Виробництво ПАТ «ЖЦПК» повністю екологічне, яєчні лотки виробляються з ЕКО сировини і відрізняються гігроскопічністю, повітропроникністю, міцністю і простотою утилізації.

Данний проєкт полягає у розширенні власних можливостей та створенню нових робочих місць на комбінаті, що благотворно позначається для всього регіону.

Джерело: ЖЦПК