Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЕКОНОМІЧНА ТА ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ПАКЕТІВ

03.11.2023

SN Maschinenbau і SÜDPACK уклали партнерство для розробки інноваційної загальної концепції власного виробництва стоячих пакетів з носиком, призначених для пакування пастоподібних і рідких продуктів.


Завдяки своєму інноваційному рішенню два партнери по співпраці відкривають новий шлях і забезпечують виробників і наповнювачів густих і рідких продуктів, таких як фруктові пюре, смузі та інші рідини, стійка та економічна альтернатива готовим пакетам.

 

Загальна концепція спирається на потужну технологію пакування та високоефективні компоненти упаковки з поліпропілену, які підлягають вторинній переробці, які ідеально скоординовані та пропонують користувачам не лише просте поводження, але й максимальну надійність процесу пакування. Ця концепція також є новаторською з точки зору якості, економічної рентабельності та гнучкості, а також пропонує екологічність як додаткову перевагу завдяки використанню мономатеріалів, які можна переробити.

 

Приваблива альтернатива готовим пакетам
«Завдяки загальній концепції ми пропонуємо нашим клієнтам привабливу альтернативу дорогим готовим пакетам, обробка та наповнення яких часто потребують великих логістичних зусиль. Наше рішення дає змогу виробникам і наповнювачам пастоподібних і рідких харчових продуктів самостійно виготовляти пакети з носиком, які потім можна наповнювати та запаювати, як зазвичай, на їхніх існуючих наповнювальних машинах. Наша концепція базується на зручній машині для виготовлення пакетів у поєднанні з плівкою та носиками, які ідеально скоординовані, що означає, що їх можна надійно обробляти», – пояснив Лутц Нойгебауер (Lutz Neugebauer), менеджер із продукції SÜDPACK. «Плівку можна обробляти з бобіни, що забезпечує багато переваг з точки зору ефективності та економічної прибутковості без необхідності йти на компроміси, коли мова йде про якість», — уточнив Нойгебауер. Це робить концепцію економічно привабливим загальним рішенням для всіх обсягів виробництва.

 

Зосередьтеся на можливості вторинної переробки та екологічності
Плівки Pure-Line на основі поліпропілену, які використовуються в цій концепції упаковки, класифікуються як придатні для переробки через їхню моноструктуру. У поєднанні з поліпропіленовими носиками, які зараз є на ринку, упаковку можна повністю переробити. А завдяки термостійкості пакет також можна використовувати для гарячого наповнення та пастеризації. Крім того, плівки можуть бути оснащені різними бар’єрними функціями відповідно до продуктів, які мають бути упаковані. Плівковий матеріал був розроблений на основі багаторічного досвіду SÜDPACK, зокрема у виробництві інноваційних герметизуючих шарів.

 

Максимальна ефективність і надійність упаковки
На обладнанні для виготовлення горизонтальних пакетів SPM 50 від SN Maschinenbau пакети з носиками виготовляються горизонтально з бобіни плівки, носики приварюються. Потім вони автоматично вставляються в наявні у продажу системи рейок і зберігаються на транспортному візку. Після цього кожну рейку можна легко та ергономічно вставити в наявні машини для наповнення пакетів, щоб забезпечити можливість їх наповнення. Порівняно з попередньо виготовленими пакетами, це значно спрощує обробку та дозволяє персоналу обробляти збільшену кількість пакетів більш ефективно, наприклад, тому що виключається трудомісткий процес відокремлення рейок. Машина, що не потребує обслуговування, є високоефективною та може використовуватися у вузьких виробничих приміщеннях завдяки своїй компактній конструкції. Це дозволяє гнучко розміщувати, або безпосередньо біля машини для наповнення, або окремо в окремій кімнаті.

 

Джерело: SÜDPACK