Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

DUOSMART® РІШЕННЯ ВІД PACCOR

11.05.2021

PACCOR постійно шукає нові матеріали, працюючи над удосконаленням сучасних, займається розробкою нових технологій та реалізацією інноваційних рішень для упаковки продуктів. Зараз один з провідних світових гравців в галузі упаковки готовий представити великі доповнення до лінійки DuoSmart®. На ринок виходить RecycleDuo - це DuoSmart® (DS) без клею та нові матеріали DuoSmart® з rPET або спіненими впускними отворами PP. Ці продукти відіграють важливу роль у стратегії компанії та допомагають досягти мети PACCOR щодо можливості вторинної переробки на практиці та в масштабі для всіх продуктів до 2023 року, випереджаючи часові рамки ЄС.


DuoSmart® - це сучасне рішення для упаковки, яке поєднує переваги паперу з функціональністю полімерів. Він містить на 50% менше полімерів в порівнянні зі стандартною упаковкою виготовленою методом литтям під тиском, а за допомогою «блискавки» внутрішню чашку та паперову обгортку можна легко розділити на різні потоки відходів. Бренд вирішує проблеми навколишнього середовища завдяки використанню стійкого біополімеру та пропонує РР, РЕТ та бар’єрний РР. Упаковка – ідеальний вибір для захисту харчової цінності, кольору, аромату та смаку харчових продуктів, включаючи ті, що зберігаються в навколишньому середовищі, охолодженому або замороженому стані. Доступний у широкому діапазоні розмірів, DuoSmart® працює на стандартних лініях фасування харчової промисловості, з швидкими та плавними характеристиками.

 

Вже доступні різноманітні форми та розміри чашок у стандартних та легких варіантах для зберігання різних продуктів: молочних, сухих кормів для домашніх тварин та ін. Стандартна версія DuoSmart® забезпечує ефективне розташування штрих-коду продукту, який знаходиться внизу. Тому забезпечене легке сканування, вигідне положення, і перш за все, не заважає зовнішньому оформленню. Разом з різноманітними інтригуючими можливостями дизайну, DuoSmart® пропонує настроювані прозорі вікна, що дають споживачеві уявлення про те, що він буде купувати. Конструкції PACCOR мають різноманітні форми та розміри, а також дозволяють споживачам визначити, як вони хочуть демонструвати свою продукцію.

 

Джерело: PACCOR