Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА ВІД ВИРОБНИКА ПЛІВКИ У ЛУЦЬКУ

03.06.2022

У цей складний час бренд «Татрафан» відновив свою роботу. Працівники підприємства у Луцьку посилено трудяться, щоб українці були забезпечені продуктами першої необхідності.
«Татрафан» виготовляє пакувальну БОПП плівку.

  

«Виробництво функціонує і ми виготовили чимало упаковки для бакалії (крупи, макарони), хліба та молока. Вона вже поїхала до виробників відповідної продукції і скоро ці товари будуть на полицях магазинів та в руках тих, хто їх найбільше потребує.
Ми також не стоїмо осторонь та постійно матеріально підтримуємо наших захисників, спрямовуючи кошти на важливі потреби. Разом ми переможемо»

 

Болгарська компанія «Пластхім-Т» безкоштовно надала компанії «Татрафан» у Луцьку плівку, з якої працівники виготовили понад 270 тисяч пакетів.
Їх у якості благодійної допомоги передали ПрАТ «Теремно хліб» для пакування батона «Файного».

«Таким чином ми підтримуємо місцевого виробника та допомагаємо йому забезпечити українців товаром першої необхідності. Вказана кількість упаковки покриває місячний об’єм продажів цієї продукції волинських пекарів.

 

Шукайте на полицях магазинів батон «Файний» від «Теремно хліб» з відповідним маркуванням і пам’ятайте, що разом ми – сила»

Джерело: Татрафан