Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Чому медична полімерна упаковка настільки важлива?

25.06.2020

Медична полімерна упаковка важлива для безпеки медичних працівників та їх пацієнтів.
Медичні працівники можуть щодня стикатися з вірусами та смертельними захворюваннями. Через цю потенційну небезпеку важливо захистити медичних працівників та їх пацієнтів. Одним із матеріалів, що пропонує захист від цих вірусів та захворювань, є полімери.

 

З чого виготовлена медична полімерна упаковка?

Коли ви заходите в травмпункт з лихоманкою, медсестра перевірить вашу температуру, використовуючи нову полімерну смужку одноразового використання. Коли хірурги готуються до операції, вони використовують стерильні інструменти, упаковані в полімерну упаковку, що захищає інструмент від забруднення та знижує ризик зараження. Коли стихійне лихо стається і люди, які потребують медичної допомоги, піддаються нестерильному оточенню, для медичних працівників важливо мати ліки та інструменти, які упаковані для захисту та зручності транспортування.

Від упаковки лікарських засобів до упаковки для медичних виробів полімери є важливими для забезпечення безпеки працівників охорони здоров'я та пацієнтів. Полімери допомагають утримувати медичні пристрої чистими та захищеними та є інертними, тому вони не взаємодіють із засобом чи препаратом. Натомість ці медичні пристрої не піддають нас зараженню хворобами та інфекціями.

ПВХ (вініл) важливий для безпеки пацієнта та медичного працівника, і він використовується в медичній царині більше 50 років. Він використовується для виготовлення мішечків для крові, які мають важливе значення для забезпечення безпечної медичної допомоги. ПВХ - це широко використовуваний полімер, що містить вуглець, водень та хлор. Виробництво ПВХ передбачає з'єднання мономерних молекул разом для отримання стійкої, інертної плівки або продукту.
 
Існують різні види упаковки. Ось лише кілька прикладів:
Медична тара:
• Блістерні упаковки

• Мішки та трубки
• Упаковка для труб
• Поліолефіноутворююча плівка для парової стерилізації
• Упаковка діагностичних пристроїв
Упаковка ліків:
• Пляшки за рецептом

• Диспенсери для ветеринарної та людської медицини
• Флакони з сироваткою
 
Який тип тестування проводиться на медичних упаковках до їх продажу?
Залежно від інтересу до кінцевого застосування, полімери, які використовуються в медичній упаковці, і самі готові упаковки проходять ряд суворих випробувань, щоб встановити безпеку та придатність для призначеного використання. Ці випробування, як правило, включають фізико-хімічні тести, випробування на вилучення та тести на біологічну реактивність, як описано у Фармакопеї США . Крім того, для деяких застосувань можуть бути проведені тести на сумісність.Що ми робимо з використаними упаковками для медичних товарів?
Recycling Рада Healthcare Plastics містить рекомендації по утилізації полімерів. Лікарні можуть посилатися на оцінку готовності та дізнатися, як вибрати стратегію переробки. HospiCycle  - це посібник, розроблений для того, щоб допомогти лікарням успішно інтегрувати практику утилізації в обробку пацієнтів та краще зрозуміти економічні, регуляторні, ресурсні та інфраструктурні нюанси. Покроковий підхід допомагає лікарням розпочати, впровадити та оптимізувати програму утилізації.

Джерело: www.thisisplastics.com