Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА ПОЛІПРОПІЛЕНОВА CAST-ПЛІВКА ДЛЯ ЛАМІНУВАННЯ

08.02.2022

Останньою розробкою Innovia Films є Propacast™ KF прозора поліпропіленова cast плівка, яка була спеціально розроблена як рішення для ламінування для HFFS, VFFS та кришок.


 

Стівен Ленгстафф, менеджер із розвитку бізнесу відділу упаковки в Innovia Films, пояснює: «З огляду на те, що зараз домінує прагнення до спрощених форматів пакування та потреби розробити мономатеріальні структури, ми розробили цю поліпропіленову cast плівку, яка діятиме як внутрішній ущільнювальний шар. Ця низькотемпературна герметизуюча плівка при ламінуванні на інші поліпропіленові плівки, такі як наша плівка Propafilm™ CHS BOPP з покращеною термостійкістю та властивостями усадки, створює ідеальну структуру для пакетів. У Великобританії ця структура буде визнана OPRL як повністю придатна для вторинної переробки».

 

 

Propacast™ KF доступна у вигляді плівки 30, 50 і 70 мікрон, яка має широкий діапазон термозварювання. Вона забезпечує хороший коефіцієнт тертя та антиблокувальні властивості, що забезпечує легку обробку на ряді пакувальних машин. Для забезпечення належної адгезії під час ламінування KF.

 

Лангстафф підтвердив: «Ця розробка дозволить створювати кращі формати, що підлягають переробці, забезпечуючи циркулярність гнучкої упаковки. Поки що всі відгуки, які ми отримали про KF, були дуже позитивними».

 

Джерело: Innovia Films