Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРИВ’ЯЗНІ КРИШКИ ДЛЯ УПАКОВКИ TETRA PAK

12.05.2022

Об’єднавши зусилля з провідними виробниками напоїв, Tetra Pak запускає прив’язні на картонні упаковки кришки. Відзначаючи важливу віху в довгостроковій роботі компанії над проєктуванням для переробки, наразі в Ірландії, Прибалтиці, Іспанії та Німеччині впроваджуються п’ять нових рішень для прив’язних ковпачків у різних категоріях продуктів. Як частина ширшої програми, ця розробка відкриває шлях європейським клієнтам випереджати графік і виконувати Директиву про одноразові полімери (SUP), яка набуде чинності до 2024 року.


Юлія Люшер, віце-президент з маркетингу Tetra Pak, коментує: «Ми раді постачати кільком клієнтам рішення для прив’язних ковпачків, допомагаючи їм виконувати свої зобов’язання щодо сталого розвитку. Розуміючи потреби наших клієнтів і зібравши інформацію про споживача за допомогою кількох досліджень на різних ринках, наші нові прив’язні ковпачки були розроблені для підвищення зручності. Наприклад, їх легко відкривати і знову закривати для подальшого споживання, при цьому вони мають ретельно підібрані діаметри для плавного наливання та пиття».

 

Прив’язані ковпачки відіграють важливу роль у запобіганні засмічення, оскільки ковпачок залишається прикріпленим до упаковки. Вони також можуть допомогти зменшити вуглецевий слід картонної упаковки, коли виробники харчових продуктів вибирають ті, які виготовлені з полімерів, отриманих із цукрової тростини відповідального походження, тим самим збільшуючи вміст відновлюваних джерел в упаковці. Крім того, більшість прив’язних ковпачків Tetra Pak містить зменшену кількість полімерів. Залежно від різних рішень компанія досягла зниження вмісту полімерів в межах від 7% до 15%.