Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА BASF STYROPOR® НА ОСНОВІ ХІМІЧНО ПЕРЕРОБЛЕНИХ ПЛАСТМАС

19.03.2021

З 1 квітня 2021 року BSH Hausgeräte GmbH вперше використовуватиме Styropor® на основі сировини, виготовленої з хімічно перероблених полімерних відходів, як пакувальний матеріал для великих приладів своєї марки Gaggenau.

 

BSH спочатку тестує упаковку Styropor®, виготовлену з переробленого матеріалу, на своєму виробничому майданчику в Діллінгені, Німеччина. Амбіційна мета полягає у використанні цього виду економної упаковки для всіх великих приладів у всьому світі. «У BSH наша мета – покращити якість життя. Сюди також входить збереження природних ресурсів та сприяння зменшенню відходів та забруднення. У цьому відношенні ми вже досягли значного прогресу. Як провідний європейський виробник побутової техніки, ми розробляємо та виробляємо всю нашу продукцію у всьому світі з нейтральним вуглецевим слідом з кінця 2020 року. Але на цьому ми не зупиняємось. Як суспільству, а отже, і нам, як компанії, потрібно відійти від ментальності, що відкидається, і до більш глибокого розуміння ресурсів та матеріалів. Тому перетворення чогось старого на щось нове і, таким чином, уникнення марнотратства є основним елементом підходу циркулярної економіки BSH. Використовуючи упаковку Styropor®, для якої сировина надходить після вторинної хімічної переробки, ми активно сприяємо досягненню наших цілей в галузі сталого розвитку та круговій економіці в цілій галузі. Ми раді, що біля нас є BASF, давній досвідчений партнер, який допомагає нам досягти цих цілей», – говорить Сільке Маурер, головний операційний директор BSH Hausgeräte GmbH.

Яскрава упаковка – менший вуглецевий слід
Завдяки своєму виробничому процесу Styropor® Ccycled™ має ті ж властивості, що і звичайний Styropor®. Це підтримує відмінні пакувальні властивості, такі як відмінне поглинання удару та висока міцність на стискання, які є важливими для захисту складних побутових приладів. У виробництві пакувальних пінок, які стали настільки відомими за останні 70 років, піролізне масло лише замінило викопну сировину. Партнери BASF видобувають цю олію із полімерних відходів, які в іншому випадку використовували б для рекуперації енергії або відправляли на звалище. Потім BASF використовує необхідну кількість олії для виробництва нових пластмас на початку ланцюжка створення вартості.
Оскільки перероблена та викопна сировина змішуються у виробництві і їх неможливо відрізнити одну від одної, перероблена частина виділяється Styropor® Ccycled™ за допомогою підходу масового балансу. Як процес розподілу, так і сам продукт були сертифіковані незалежною програмою сертифікації Ecoloop. Порівняно зі звичайним Styropor®, при виробництві упаковки Styropor® Ccycled™ зберігається щонайменше 50 % СО2.

 

Закриття циклу – збереження ресурсів – захист навколишнього середовища
«Поточна екологічна політика спрямована на зменшення викидів парникових газів, збереження викопних ресурсів та уникнення або використання відходів. Використовуючи продукти нашого проєкту ChemCycling™, наш партнер BSH активно сприяє відновленню пластмас після фази їх використання та повертає їх назад у цикл матеріалів», – каже Клаус Ріс, керівник бізнесу BASF в Європі.
Надалі BASF та BSH планують посилити співпрацю шляхом вивчення використання альтернативної сировини в рамках додаткових ланцюжків створення вартості та пошуку рішень, щоб закрити цикл пластмас у цих областях. Це включає врахування подальших процесів переробки. Оскільки незабруднені відходи упаковки Styropor® можна надзвичайно добре механічно переробити, цей тип переробки вже сьогодні широко використовується і буде посилений протягом наступних років.

 

Джерело: BASF