Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

AMCOR ЗАПУСКАЄ НОВУ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ПАПЕРОВОЇ УПАКОВКИ

22.02.2022

 

Amcor, світовий лідер у розробці та виробництві відповідальних пакувальних рішень, 27 січня 2022 р. запустив нову платформу пакувальних продуктів на основі паперу: AmFiber TM. Інновації AmFiber спрямовані на перевизначення можливостей традиційної паперової упаковки, надаючи більш широкий спектр функцій і функціональних переваг для задоволення мінливих потреб споживачів.


Рон Деліа (Ron Delia), генеральний директор Amcor, сказав: «Довготривалий досвід Amcor у виробництві паперової та картонної упаковки став основою для запуску платформи AmFiber. Amcor має перевірену історію впровадження новаторських інновацій для підтримки прагнень наших клієнтів до зростання. Це сімейство диференційованих паперових виробів базується на великому досвіді Amcor у багатьох матеріалах та їх застосуванні».

 

Платформа AmFiber демонструє орієнтований на споживача та адаптивний підхід Amcor до інновацій, який забезпечує клієнтам найкращі технології пакування з використанням матеріалів, які найбільше відповідають їхнім потребам.

 

Перший запуск продукту AmFiber у 2022 році буде інноваційним рішенням, розробленим для того, щоб надати покупцям снеків і кондитерських виробів у Європі упаковку, що придатна для вторинної переробки та яка забезпечує високий бар’єр для кисню та вологи.

 

Amcor поступово поширить свої нові паперові пропозиції на широкий спектр застосувань, таких як кава, порошки для напоїв, приправи та супи, в регіонах Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Інновації AmFiber приєднаються до інших паперових продуктів Amcor, представлених нещодавно, включаючи рішення для масла та маргарину в Латинській Америці, для сиру в Європі та для кондитерських виробів в Австралії.

 

Запровадження платформи AmFiber збігається з чотирирічним ювілеєм зобов’язань Amcor до 2025 року розробити всю свою упаковку придатною для переробки або повторного використання та збільшити використання в ній перероблено (вторинної) сировини.

 

Джерело: Amcor