Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВИРОБНИЦТВО ТЕРМОЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ

19.05.2021

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 

Термозбіжна плівка - сучасне рішення для пакування товарів, це пакувальна поліетиленова плівка, яка скорочується під впливом температури, що перевищує температуру розм'якшення полімеру і приймає форму упакованого виробу.


Ступінь усадки плівки залежить від температури і часу її впливу на матеріал. Вона підходить для пакування різноманітних груп товарів харчового і промислового призначення (від скляної тари до газоблоків) і забезпечує високу швидкість пакування товарів.

 

Термозбіжна плівка захищає товар і дає можливість фіксації групових паковань, що економить місце при транспортуванні та складському зберіганні. У термозбіжній плівці товар герметично запакований, що подовжує термін його зберігання. Термозбіжна плівка підходить як для автоматичних, так і для ручних процесів пакування товарів на піддонах чи для групового пакування.

 

ТОВ «Планета Пластик» вже понад 18 років виробляє якісні пакувальні плівки на сучасному обладнанні німецького та італійського виробництва з якісної європейської сировини.

 

На заводі розробляють індивідуальну рецептуру плівки під потреби кожного клієнта. Пакувальна плівка виробництва «Планета Пластик» може бути виготовлена з властивостями, які ідеально підійдуть для пакування саме ваших товарів.

 

ТОВ «Планета Пластик» - це сучасні рішення для пакування вашої продукції. Відкрийте для себе нову концепцію безпеки паковання і транспортування ваших товарів!