Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СТРЕТЧ-ХУД ПАКУВАННЯ

27.04.2021

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 
На сьогоднішній день найбільш передовою технологією пакування різних вантажів є стретч-худ – це полімерний рукав, який використовується для пакування товарів разом з піддоном.
 
Основна функція стретч-худ плівки – це захистити товар при транспортуванні та зберіганні. Сьогодні багато виробників пакують свої товари в яскравий і брендований стретч-худ, який не тільки захищає, але і привертає увагу споживача, і запам’ятовується.

 

Технологія пакування в стретч-худ несе безліч переваг, в порівнянні з альтернативними методами:

  • Збільшення продуктивності процесу пакування. В залежності від типу пакувального обладнання продуктивність робіт сягає 200 піддонів на годину, що в кілька разів збільшує швидкість пакування.
  • Зниження витрат на енергоресурси. Технологія пакування, що не вимагає нагріву, не тільки істотно скорочує витрати енергоносіїв, а й підвищує екологічність виробничого процесу.
  • Зменшення логістичних витрат. Менша вага плівки і компактність піддону оптимізують витрати на транспортування і складське зберігання продукції.
  • Зниження витрат, пов’язаних з пошкодженням продукції під час транспортування і зберігання. За рахунок рівномірної сили натягу, плівка стретч-худ щільно обтягує вантаж на піддоні, забезпечуючи його високу стійкість при транспортуванні. Збільшена міцність підвищує захист продукції від механічних пошкоджень.

 


Якісний стретч-худ достатньо складний продукт з точки зору технології. Завод «Планета Пластик» понад 18 років виробляє різноманітну полімерну продукцію, в тому числі термозбіжні та стретч-худ плівки, виробництво яких розпочали в 2014 році.

Тож на заводі «Планета Пластик» розповіли про те, як працює стретч-худ, які він має властивості, для пакування яких товарів підходить, яку товщину стретч-худ плівки використовують в Україні, а яку в Європі. Чому українські виробники поки що не можуть використовувати більш тонкий стретч-худ, як це роблять європейські заводи.

 

Джерело: «Планета Пластик»