Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЛІНІЯ REIFENHAUSER ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПАКУВАЛЬНИХ ПЛІВОК

13.05.2021

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 

Восени 2020 р. завод поліетиленових виробів «Планета Пластик» запустив супер сучасну екструзійну лінію Reifenhauser з виробництва п’ятишарової пакувальної плівки. Вже понад 65 років ім'я Reifenhauser нерозривно пов'язане з інноваційними технологіями в екструзії полімерів, компетенцією, послідовністю, прогресивними рішеннями і надійністю.

 

Лінія орієнтована на виготовлення п’ятишарової промислової пакувальної плівки: це стретч-худ та термозбіжні плівки. Їх використовують для пакування, наприклад, будівельних матеріалів на піддоні, скляної тари, чи для групового пакування пляшок з напоями. Відвідуючи супермаркет ми регулярно стикаємось з таким пакуванням: пляшки з мінеральною водою або з молоком чи йогуртами запаковані по 6 штук – це і є групове пакування в термозбіжну плівку.


Таке інноваційне обладнання та використання сучасних полімерних матеріалів дає змогу покращити фізико-механічні та оптичні властивості пакувальної плівки і одночасно зменшити її товщину. Нові 5-ти шарові стретч-худ плівки будуть до 20% тоншими в порівнянні з 3-шаровими при цьому збережуть свої характеристики. А зменшення товщини плівки – це і зменшення її ваги, і відповідно вартості пакування одного піддона, і економія енергії до 10% при пакуванні, і зменшення витрат при транспортуванні, і більша екологічність з точки зору зменшення виникнення відходів плівки.

 

Основна функція промислової упаковки – це зручність та безпека зберігання і транспортування товарів. Тож від якості і характеристик пакувальної плівки залежить збереження товару під час його транспортування і складського зберігання.

 

Джерело: «Планета Пластик»