Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЯКИЙ ВИГЛЯД МАЄ СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ФАРМАЦЕВТИКА?

27.01.2022

Зазвичай, споживачі майже нічого не знають про виробництво товарів, які купують. Особливо це стосується ліків, які є в аптечках кожного українця. Тому компанія «Фармак» вирішила змінити цю ситуацію та познайомити споживачів із усіма етапами виготовлення якісних лікарських засобів.

 

«Фармак» представляє віртуальну екскурсію на виробництво. Під час перегляду ви зможете простежити повний цикл створення препаратів: від отримання сировини до моменту готової продукції на складі.

 

Ви переодягатиметеся разом з героєм у спеціальні комбінезони і отримаєте секретні окуляри віртуальної реальності, щоб потрапити в стерильні блоки виробництва з найвищим рівнем захисту, куди доступ стороннім суворо заборонено. Ви зможете розглядати все навколо, дізнаєтеся, як працюють фахівці в ізоляторних системах з діючою речовиною та як відбувається процес приготування лікарського засобу в реакторі.

 

Завдяки тому, що виробництво «Фармак» максимально автоматизоване, оператори запускають рецепти лікарських засобів на роботу на touch-панелях, а майстри цехів контролюють процес виробництва зі свого комп'ютера без фізичної присутності в певному блоці.

 

«Фармак» досягнув такого рівня інноваційності виробництва завдяки постійним інвестиціям у розвиток, які становлять 90% річного прибутку компанії. У продуктовому портфелі підприємства понад 400 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямків – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати. Багато українських ліків, виготовлених на заводі «Фармак», вирушають на експорт до країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.

 

Ми не розкриватимемо вам усіх секретів екскурсії, радимо не гаяти час, а переходити за посиланням, щоб вирушити в подорож до інноваційного світу української фармацевтики. Для ефекту повного занурення в екскурсію виберіть в налаштуваннях перегляд відео у найвищій якості 4К.


Джерело: Фармак