Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОЛЕКЦІЯ СПОРТИВНОГО ОДЯГУ З ВТОРИННОГО ПОЛІМЕРУ

14.03.2021

Компанія Kaufland представила першу колекцію на 100% стійкого спортивного одягу. Це оголошення є черговим кроком вперед у реалізації стратегії компанії ReSet Plastic.

Лінія, що входить до складу бренду Kaufland Newcential, повністю виготовлена з перероблених ПЕТ- пляшок, полімерних відходів, рибальських сіток та сертифікованої органічної бавовни GOTS. Вона включає як чоловічі, так і жіночі речі, доступні виключно в мережі Kaufland.

 

Для виготовлення футболки потрібно близько 10 перероблених полімерних пляшок, а для пари бігових штанів - 15–20, які збираються з океанів, очищаються, подрібнюються та розплавляються, перш ніж перетворюються на волокна, з яких складається одяг. Упаковка продуктів також виготовляється з переробленого паперу з використанням мінімальної кількості фарби.

 

«Нова колекція не просто допомагає тілу дихати після інтенсивних тренувань, але також приносить інновації у сектор стійкості, сферу, в яку ми постійно інвестуємо. У наступні роки наша мета - виробляти 10% одягу та взуття з перероблених синтетичних волокон», заявив Валер Ханкас, директор з корпоративних питань та комунікацій Kaufland.

 

Завдяки лінійці стійкого одягу Kaufland приєднується до кампанії Detox 2020, розпочатої Greenpeace з метою зменшення впливу полімерної упаковки та прискорення переходу на органічну бавовну, сертифіковану GOTS.