Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПЕРЕРОБКИ ПЛАСТМАС

08.04.2021

Постачальник упаковки Hi-Cone, Ітаска, штат Іллінойс, оприлюднив свій другий щорічний звіт про стан переробки пластмас , який розкриває необхідність постійної освіти та розширеного доступу до програм та обладнання.


Звіт був складений на основі даних опитувань, проведених міжнародною дослідницькою та аналітичною компанією YouGov, в якій взяли участь понад 5000 дорослих у США, Мексиці, Іспанії та Великобританії. Питання були зосереджені на поведінці респондентів, знаннях та ставленні до переробки полімерної упаковки та інших аспектах кругової економіки.

 

Потреба в постійній освіті та розширеному доступі до програм та установ виявилися центральними темами серед опитаних, де менше однієї третини (31 %) свідчить про впевненість у розумінні того, що означає термін «кругова економіка». Незважаючи на недостатню впевненість, більшість людей зазначили особисту поведінку, яка відповідає цілям фрази. Більше половини (61 %) заявили, що переробили три чверті своїх полімерних відходів. У всіх географічних регіонах пропорційне співвідношення учасників вторинної переробки до тих, хто не бере участь, становило 9 до 1. Більше трьох чвертей (78 %) респондентів зазначили, що збільшення об'єктів та / або рекомендацій позитивно вплине на них, щоб вони частіше переробляли полімери.

 

У всіх чотирьох країнах респонденти визначили ключову групу зацікавлених сторін – виробників упаковки, компанії споживчих товарів, уряд та самих споживачів – як головну відповідальність за надання ефективних ресурсів та рішень для переробки пластмас. Споживачі також вказали на спільну відповідальність цих основних груп за розширення знань та вплив на поведінку щодо досягнення кругової економіки.

 

У цій другій ітерації свого звіту дослідження було розширено, щоб визначити розуміння громадськістю поняття «кругова економіка», щоб краще визначити рівень підтримки громадськістю переробки; чи відповідає участь громадськості у переробці її намірам; які групи, установи та люди шукають рішень щодо переробки; і як ці організації можуть найкраще спрямувати свої зусилля на збільшення залучення громадськості.

 

«Значний прогрес був досягнутий у мінімізації полімерних відходів завдяки надійній інфраструктурі повторного використання та переробки», - говорить Шон Велч, президент групи, платформи пакувального обладнання та витратних матеріалів, у Hi-Cone. «Інформація, що міститься в цьому новому звіті, допоможе зацікавленим сторонам ще більше пришвидшити перехід від традиційної лінійної економіки, коли вживані продукти просто стають відходами, до набагато більш енергійної та стійкої кругової економіки».

 

Що стосується сталого розвитку, Hi-Cone заявляє, що створила кілька міжгалузевих партнерських відносин, включаючи партнерство з переробкою з TerraCycle у Великобританії, з Avangard Innovative в США та випуск 50-% продукту, що переробляється після споживання.

 

Звіт про стан переробки пластмас за 2021 рік доступний для читання та завантаження на https://hi-cone.com/sustainability.