Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МЕДІА-СКУЛЬПТУРА З ПЕРЕРОБЛЕНИХ ПОЛІМЕРІВ

03.02.2021

Медіа-скульптура «Київський Кит» стане найбільшою скульптурою в Україні, створеною з перероблених полімерів і першою інтерактивною скульптурою, яка буде відображати навколишній екологічний стан міста.

Скульптура стане новим сучасним символом столиці і буде привертати увагу суспільства до важливих питань екології та стану навколишнього середовища. Автор прогресивного арт-об'єкта - Валерій Коршунов, відомий завдяки соціальним і культурним проєктам в Чорнобилі, серед яких найбільша в Україні Діджитал-скульптура "Чорнобильське Сяйво", яка була зроблена в зоні відчуження з величезної радянської радіолокаційної станції Дуга, мурал на будівлі ЧАЕС, створення волонтерського штабу на пожежах в Чорнобилі в квітні 2020 р. та інші.

Завдяки інтерактивному сяйву, скульптура та її оточення будуть змінюватися в залежності від рівня якості повітря в Києві, кількості опадів, пори року, календарної дати і навіть від фази місяця, що пов'язано з рівнем припливів по всьому світу.

«Київський Кит» буде встановлено в одній із зелених зон міста Києва так, щоб доступ до нього безперешкодно мали всі жителі і гості міста.

Головним матеріалом для створення Кита служитиме перероблений полімер, який збиратимуть під час відкритих освітніх практикумів в місті, де кожен киянин зможе приєднатися до створення скульптури. Таким чином, проєкт «Київський Кит» пропонує нове креативне рішення екологічної проблеми - перетворення полімерів з пляшок і пакетів в колективний об'єкт мистецтва, який стане гордістю громади міста.

Джерело: СОЦПОРТАЛ