Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

GREINER PACKAGING ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО АЛЬЯНСУ З ЛІКВІДАЦІЇ ПОЛІМЕРНИХ ВІДХОДІВ

02.12.2020

На сьогоднішній день компанія Greiner Packaging є офіційним членом міжнародного Альянсу з боротьби з полімерними відходами. Альянс, що базується в Сінгапурі, налічує понад 50 компаній-членів, прихильників та союзників по всьому ланцюжку створення вартості полімерів, які прагнуть використовувати спільний, активний підхід до вирішення проблеми полімерних відходів – особливо у містах по всьому світу.

Приєднуючись до альянсу, компанія Greiner Packaging зобов'язується інвестувати в ефективне поводження з відходами, подальший розвиток відповідних процесів та інтегрувати їх у системи переробки, нові технології та проєкти. Такий підхід, у свою чергу, дасть змогу відновлювати ресурси для кругової економіки із полімерних відходів. Компанія вже деякий час концентрується на цих зусиллях і рухає їх уперед за допомогою власної стратегії кругової економіки. Як нова компанія-член Альянсу з боротьби з полімерними відходами, Greiner Packaging тепер зобов'язується підтримувати альянс, надаючи ресурси, досвід та інвестиції. Метою цих заходів є популяризація тем інфраструктури, інновацій, утилізації відходів та досягнення спільного бачення партнерами міст, позбавлених полімерних відходів.


«Стійкість життєво важлива для того, ким ми є як бізнес. Greiner Packaging стимулює інновації в галузі стійкої упаковки завдяки ініціативам з розробок технологій для зменшення використання полімерів та впровадження альтернативних матеріалів. Ми впевнені, що наше нове партнерство з Альянсом допоможе нам довести ці зусилля до більших висот і змінити майбутнє упаковки», – говорить Манфред Станек, генеральний директор Greiner Packaging. Як пакувальна компанія, Greiner Packaging усвідомлює свою відповідальність перед природою та суспільством. Забруднення міст та океанів вважається однією з найбільших проблем з якими ми стикаємось з точки зору збереження Землі для майбутніх поколінь. Разом зі своїми партнерами компанія ставить перед собою амбіційні цілі і робить усе можливе для їх досягнення.

«Альянс вітає компанію Greiner Packaging як свого члена. Це доповнення розширює наш світовий вплив і має наблизити нас до нашого бачення 2025 року щодо перенаправлення мільйонів тон полімерних відходів у понад 100 міст, що перебувають під загрозою по всьому світу, покращення засобів існування мільйонів та сприяння круговій економіці», – говорить Джейкоб Дюер, президент та генеральний директор Альянсу з боротьби з полімерними відходами.