Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЛІВКИ INNOVIA РОЗШИРЮЮТЬ СВОЮ СЕРТИФІКАЦІЮ

22.03.2021

Після значного зацікавлення з боку багатонаціональних компаній у багатьох ринкових секторах (тютюн, упаковка та етикетки), а також все більша їх відданість зменшенню вуглецевого сліду та відіграванню своєї ролі в круговій економіці, Innovia розширила свою сертифікацію ISCC PLUS на свої заводи в Австралії, Бельгії та Великобританії. Це дозволяє Innovia виробляти свій асортимент стійких плівок Encore у всьому світі, постачаючи як сертифіковані відновлювані матеріали (ISCC PLUS Bio-Circular), так і сертифіковані цикрулярні матеріали (Circular Material ISCC PLUS).


ISCC (International Sustainability & Carbon Certification) – це незалежна багатостороння організація, що забезпечує глобальну систему сертифікації щодо стійкості сировини та продуктів.

 

Innovia також розробила власну програму внутрішнього аналізу життєвого циклу (LCA), яка надає можливість вимірювати ключові показники стійкості, включаючи вуглецевий слід (потенціал глобального потепління) та дефіцит викопних речовин.

 

«Ця і додаткова сертифікація свідчить про наше прагнення збільшити виробничий ступінь сертифікованих плівок із вмістом переробленої сировини та такої, що відновлюється, відповідно до попиту споживачів на ці види продукції», – наголосив Пол Уоттерс, менеджер з розвитку продуктів.

 

Джерело: Innovia