Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРОЄКТ «ФАРМАК» «3R: REDUCE, REUSE, RECYCLE» – ФІНАЛІСТ PARTNERSHIP FOR SUSTAINABILITY AWARD 2020

01.12.2020

Partnership for Sustainability Award 2020 – це міжнародний конкурс партнерських проєктів між різними організаціями для досягнення сталого розвитку, ініційований локальною мережею Глобального Договору ООН в Україні.

Проєкт про переробку поліетиленових відходів «3R: Reduce, Reuse, Recycle», який реалізує ціль сталого розвитку №12 «Відповідальне споживання та виробництво», – фіналіст у категорії «Планета». У межах проєкту у 2019 році «Фармак» передав на переробку 250 т поліетиленових відходів від виробництва флаконів для ліків, у першому півріччі 2020 року – майже 90 т.


«Ця перемога дуже важлива для нас. І вона стала можлива лише тому, що цілі сталого розвитку інтегровані в усі процеси «Фармак». У питаннях поводження з відходами, екології та енергоефективності ми використовуємо всі доступні технології для мінімізації впливу на довкілля. «Фармак» утилізує відходи за всіма нормами й систематично зменшує їх кількість. За 2019 р. передали на утилізацію 323 т полімерів, 280 т макулатури, 159 т брухту. Загалом наростивши виробництво на 35% за п’ять років, «Фармак» зменшив споживання газу на 76% й електроенергії – на 64% на 1 грн. випущеної продукції. У 2019 р. викиди в атмосферу зменшилися на 12,42% проти 2018 р. в Києві й на 22,99% – у Шостці, що пов’язано з введенням в експлуатацію нових котлів Viessmann», – зазначила Олена Зубарєва, керівник Департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ «Фармак».


Проєкти було представлено в 4 номінаціях: Суспільство, Планета, Мир, Економічний розвиток та Подолання COVID-19. Вони є результатом партнерства між бізнесом та громадським сектором, органами місцевого самоврядування, органами державної влади, навчальними закладами. Цього року було отримано приблизно 100 кейсів із 5 країн!


Найкращі кейси було представлено на онлайн-церемонії нагородження.