Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

DOW ПРЕДСТАВЛЯЄ СВІЙ ПЛАН БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ

18.02.2022

7 лютого 2022 року Dow запустив свій проєкт безпеки продукції , що є частиною цілей стійкості компанії на 2025 рік. Додаючи попередні плани сталого управління вододілом та низьковуглецевої економіки, безпека продукції є основою того, як Dow безпечно виводить матеріали на ринок завдяки інноваціям та співпраці.

 

Dow пропонує урядам, компаніям, науковим колам і всім зацікавленим сторонам ознайомитися з матеріалом, який базується на дослідженнях понад 200 спеціалістів із глобальних хімічних правил та правил кінцевого використання, управління продуктами, токсикології, оцінки ризиків та повідомлення про небезпеку. Читачі можуть знайти дослідження про успішне співробітництво компанії з урядами та університетами, як-от Джона Хопкінса (Johns Hopkins), переглянути успіхи Dow в галузі освіти з охорони навколишнього середовища, охорони здоров’я та безпеки по всій Африці та на Близькому Сході, а також дізнатися про останні нагороди компанії, такі як престижна премія Edison 2021 року.

 

«Промислове мислення стало наріжним каменем цілей стійкого розвитку Dow до 2025 року», – сказала Мері Дрейвс (Mary Draves), головний спеціаліст із питань сталого розвитку та віце-президент з питань навколишнього середовища, охорони здоров’я та безпеки. «Екологічність – це те, як ми працюємо разом на перетині бізнесу, уряду та суспільства, щоб допомогти забезпечити перехід до більш стійкої планети та суспільства. Наш останній проєкт має на меті поділитися інформацією з усіма зацікавленими сторонами, щоб допомогти безпечно вивести матеріали на ринок».

 

Інновації та спільна робота заради сталого майбутнього для всіх

 

Dow передбачає майбутнє, в якому кожен матеріал, що виходить на ринок, буде екологічним для людей і планети. Завдяки міцній співпраці та інноваціям на стику хімії, біології та фізики вчені та експерти Dow працюють над тим, щоб забезпечити цінність, яку хочуть клієнти, і рішення, які потребує світ. План безпеки продукції також демонструє цінність хімії та матеріалознавства для суспільства і може покращити те, як світ розуміє та розглядає науку при прийнятті рішень. « Історія безпеки продукту: народження молекули » від Dow ілюструє, як компанія представляє нові рішення глобальних проблем і розробляє продукти, безпечні для використання за призначенням.

 

Джерело: Dow