Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СПІВПРАЦЯ BOREALIS І RECLAY GROUP ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВІДХОДІВ

16.02.2022

Стратегічне партнерство буде поєднувати сильні сторони та можливості обох гравців у ланцюжку створення вартості переробки пластмас.


Borealis, один із провідних світових постачальників передових циркулярних рішень для поліолефінів і лідер європейського ринку базових хімікатів і добрив, і Reclay Group, міжнародні експерти в управлінні екологічними та рекуперованими матеріалами, оголошують, що вони об'єднали зусилля, щоб задовольнити зростаючий попит на постачання вторинної сировини на ринку. Це унікальне партнерство дозволить оптимізувати ланцюжок створення вартості переробки, починаючи з Німеччини, одного з найбільших європейських ринків переробки. Партнерство ще більше прискорює перехід до циркулярного використання полімерів, дозволяючи клієнтам та іншим партнерам ланцюга створення вартості досягати власних цілей стійкості.

 

Нова угода надає Borealis доступ до безпечних і постійних поставок сировини у вигляді відходів легкої упаковки (LWP), зібраних за схемою Reclay Extended Producer Responsibility (EPR) у Німеччині. Відходи полімерної упаковки потім переробляються на власних найсучасніших переробних заводах Borealis, що розширює спектр застосування перероблених полімерів. Це, у свою чергу, дає змогу партнерам по ланцюжку створення вартості, клієнтам і власникам брендів виконувати квоти на переробку та збільшувати обсяги переробки полімерів.

 

«Надійне постачання високоякісної вторсировини є передумовою функціонування циркулярної економіки», — пояснює Лукрес Фуфопулос (Lucrèce Foufopoulos), виконавчий віце-президент Borealis з поліолефінів, інновацій, технологій та рішень для циркулярної економіки. «Спільна робота з Reclay Group є стратегічним кроком на шляху до інтеграції ланцюга створення вартості для забезпечення сировини з полімерних відходів та покращення можливості їх переробки. Це дозволить нашим клієнтам і партнерам досягти цілей кругообігу та зменшити загальний вуглецевий слід, і в той же час ляже в основу шляху Borealis до більш стійкого життя».

 

«Ми пишаємося тим, що працюємо у партнерстві з інноваційною та всесвітньо визнаною в хімічній промисловості компанією, яка рухається у майбутнє», – говорить Раффаель А. Фрушіо ( Raffael A. Fruscio), власник і керуючий директор Reclay Group. «Borealis має найсучасніші процеси в області переробки; ми спільно встановимо новий стандарт у переробці полімерів».

 

 

Джерело: Borealis