Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ACE ВИЗНАЧАЄ ДОРОЖНЮ КАРТУ ДО 2030

01.04.2021

ACE (Alliance for Beverage Cartons and the Environment), орган, що представляє європейських виробників коробок для напоїв, та його члени SIG Combibloc, BillerudKorsnäs, Elopak, Stora Enso та Tetra Pak виклали ряд нових зобов'язань щодо стійкості.


Завдяки своїй новій дорожній карті галузь зобов’язується вживати заходів у всіх частинах галузевого ланцюжка створення вартості, від стійких джерел до впливу на клімат та переробку.

 

Збільшення збору та переробки упаковки для напоїв до рівня збору 90% та щонайменше 70% переробки до 2030 року та декарбонізація ланцюжка вартості галузі відповідно до науково обгрунтованих цілей на рівні 1,5 С включені в десятку зобов'язань.

 

Відповідно до бачення членів ACE, партнерство зобов'язується, що до 2030 року коробки для напоїв виготовлятимуться лише з відновлюваних та / або перероблених матеріалів, повністю перероблятимуться та виготовлятимуться повністю з екологічно чистої сировини. Зрештою, ACE прагне сприяти тому, щоб коробки з напоями ставали рішеннями для упаковки з найменшим вуглецевим відбитком.

 

«Промисловість встановила високі та амбіційні стандарти на наступні десять років, – говорить Еннік Карпентьє, генеральний директор ACE. «Ми сподіваємось на розвиток діалогу з особами, що приймають рішення в ЄС, щоб забезпечити наявність необхідних регуляторних умов для підтримки шляху галузі як стійкого вибору упаковки сьогодні і завтра».

 

Завдяки зобов’язанням та цілям, визначеним у Дорожній карті 2030 року, галузь намагатиметься забезпечити, щоб її рішення активно сприяли амбіціям Зеленої угоди ЄС, зокрема кліматичній нейтральності, циркулярності, біорізноманіттю та стійким системам харчування, не шкодячи здоров’ю та безпеці споживачів.

 

«Промисловість продовжує інвестувати в інновації та технології для збільшення переробки коробок для напоїв», – коментує Марсель Пекерт, президент ACE. «Галузі потрібна сприятлива політична база, яка продовжуватиме підтримувати наші інвестиції та інновації протягом наступного десятиліття».

 

Члени АСЕ окреслили чіткі результати, регулярно звітуватимуть про загальний прогрес дорожньої карти та розроблятимуть, додаватимуть та адаптуватимуть показники у партнерстві з іншими виробниками.