Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

WPO СТВОРЮЄ ГЛОБАЛЬНУ БАЗУ ДАНИХ ПРО УПАКОВКУ

14.05.2021

 

Всесвітня організація з упаковки (WPO) створює єдину базу глобальних даних про упаковку, включаючи нормативи, безпеку, технології, стійкість та іншу супутню інформацію, важливу для галузі.

 

Першою темою, яку слід дослідити в базі даних упаковки WPO, є обсяг пакувальної індустрії в країнах-членах WPO.

 

За словами П'єра Пієнаара, президента WPO, організація вирішила застосувати поетапний підхід до збору важливої глобальної інформації про упаковку.

 

«Це проєкт, який ми планували протягом багатьох років, але нам завжди бракувало ресурсів», - говорить Пієнар.

 

«Але, зараз ми вирішили об’єднати зусилля з Китайською федерацією упаковки (CPF) та Китайським національним інститутои досліджень упаковки експортних товарів (CEPI) та запропонували здійснити таку діяльність разом із керівництвом виконавчої команди WPO.

 

«Ми обговорили, як це може виглядати спочатку і що ми передбачаємо протягом наступних 3-5 років. Хоча ми, серед іншого, обговорювали такі глобальні дані, як нормативні акти, безпека, технології, стійкість, ми вирішили розпочати з простої, але важливої інформації про глобальний ринок упаковки».

 

Вся зібрана інформація буде відображатися в базі даних на платформі WPO, якою керує CPF / CEPI. Віртуальна адреса нової бази даних буде оголошена найближчим часом.

 

Клуб пакувальників України, який є членом WPO з 1998 р., повідомить після відкриття адресу нової бази даних.

 

Джерело: WPO