Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Переможці отримали нагороди

24.09.2020

 


23 вересня 2020 року у Міжнародному виставковому центрі у програмі інформаційних заходів відбулась церемонія нагородження переможців 22-их конкурсів "Українська зірка упаковки", "Українська упаковка", "Упаковка майбутнього". Церемонію проводили організатори конкурсів - Клуб пакувальників, редакція журналу "Упаковка" та Київський міжнародний контрактовий ярмарок".
На церемонії президент Клубу пакувальників Вероніка Халайджі вручила нагороди переможців міжнародного конкурсу WorldStar 2019 року компаніям "Авентін" та "Юнівест Маркетінг".

В конкурсах прийняло участь 52 зразка упаковки та етикетки 23-х українських підприємств із 12 міст та 53 зразка упаковки молодих дизайнерів із 10 навчальних закладів із 4-х міст України.
Переможці, а це представники 19 підприємств, отримали почесні призи та дипломи переможців. Серед них компанія "Ветропак Гостомельський склозавод" - 16-а нагорода за всі роки участі у конкурсах, "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" - 10-а нагорода. Вперше нагороди отримали компанії "Полімерцентр", "Гораціо" та "Вітал Пак".
Серед студентів нагороджені Ганна Мачинська з НАОМА (І місце), Катерина Новікова з ДНУ (2 місце), Людмила Мішенова з КДІДПМ (3 місце) та Дарина Яцюк з НАОМА за кращу етикетку.
Приз Президента Клубу пакувальників було вручено компанії "Абрис Принт". Свої спеціальні нагороди вручили партнери конкурсів компаніїї "Флексорес" та "Гейдельберг друкарські машини Україна" та організатори конкурсів - компанія "КМКЯ" та редакція журналу "Упаковка". Приз глядацьких симпатій вручено компанії "Букмет".
Всі компанії - переможці отримали каталоги учасників 22-их конкурсів, в яких зібрані всі 105 зразків
упаковки та етикетки, які брали участь у конкурсах, а переможці ще й можливість друкувати логотипи конкурсів на рекламних матеріалах своєї продукції.
Наприкінці організатори запросили всіх присутніх до участі в конкурсах 2021 року.