Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ відбулася

02.10.2020

 

01 жовтня 2020 р. в Premier Hotel LYBID відбулася XIV конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ. Цього року вона була присвячена сталому розвитку в пакуванні в умовах 4-ї революції в промисловості.
Організатори конференції – Клуб пакувальників України, редакція журналу УПАКОВКА та Українська Академія Друкарства подбали та створили для учасників конференції, а це більше 60 фахівців з 36 компаній, всі необхідні умови для спілкування відповідно до вимог COVID-19
10 доповідей, які зробили відомі в Україні фахівці, викликали потужний інтерес своєю інформаційною насиченістю, оцінкою сучасного стану різних сфер пакувального виробництва та прогнозом їх розвитку у майбутні роки.
Прямі питання, відверті та розгорнуті відповіді доповідачів , жвава дискусія створили позитивну атмосферу спілкування не тільки під час засідань, а й у перервах на каву, обід та під час вечірнього фуршету.
Всі учасники конференції отримали купу інформаційних матеріалів, серед яких і збірка розгорнутих доповідей, яку до речі можна замовити за адресою upakjour@nbi.com.ua
Організатори конференції вдячні Генеральному партнеру – компанії DOW Europe GmbH та партнерам – компаніям Coca-Cola, Pack Group, Technocom, Basis, FlexoRes, Monopack, Деметра Одис, які підтримали конференцію у цей нелегкий час.
Всі учасники конференції отримали запрошення на XV конференцію ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ у вересні 2021 року.
(більш розгорнутий звіт про конференцію читайте у часописі УПАКОВКА № 6-2020)